Відзначити Новий рік з зірками: прайс на корпоратив Каменських, Монатік та KAZKA з'явився в мережі

Відзначити Новий рік з зірками: прайс на корпоратив Каменських, Монатік та KAZKA з'явився в мережі

У новорічну ніч гонорари за виступи, тим більше топових артистів, зростають удвічі. На даний момент ціни починаються від 7 тисяч гривень за одне місце. Про це розповів експерт гастрольного бізнесу Юрій Гулевич.

Популярні українські артисти вже визначилися зі своїми новорічними планами. Зараз розпал корпоративів та новорічну ніч багато хто з них також проведуть на сцені. Хоча і не всі.

Бажаючих отримає артиста на новорічний концерт також чимало. І це стосується не тільки Києва. Так, за збірний концерт у Трускавці або Буковелі гостям доведеться викласти 14 тисяч гривень.

Організаторам у новорічну ніч вдасться роздобути Павла Зіброва, Сергія Бабкіна, Мішель Андраде і групу KAZKA до 10 тисяч євро. А ось у топових артистів, які зараз на піку популярності розцінки трохи вище.

Співачка Настя Каменських і кумир дітей Дзідзьо отримують вже близько 20 тисяч євро за новорічний корпоратив. Монатіка можна запросити за 25 тисяч євро, а підкорювача вовчиць Винника і зовсім за 30 тисяч євро.

При цьому деякі зірки відмовляються від корпоративу в новорічну ніч для того, щоб відзначити свято в колі сім'ї.

    "Святослав Вакарчук. Правда, один раз він таки виступив   у Києві, на Майдані. Але тоді це було міське захід. Вакарчук — дорогою артист. Його гонорар — не менше 100 тисяч доларів. В цьому році в новорічну ніч не працює і Володимир Зеленський. Відмовилася від виступів також Ольга Полякова. Вона вже заявила, що зустріне Новий рік з сім'єю на відпочинку", - зазначає експерт.

Джерело: https://znaj.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Відзначити Новий рік з зірками: прайс на корпоратив Каменських, Монатік та KAZKA з'явився в мережі"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь