Як пережити зраду чоловіка: поради психолога

Як пережити зраду чоловіка: поради психолога

Як пережити зраду чоловіка – поради психолога допоможуть впоратися з непростою ситуацією, що сталася у вашому житті. Зрада коханої людини – це неймовірно складно з моральної точки зору, проте з будь-якої колотнечі слід виходити з високо піднятою головою, в тому числі і якщо ви зіткнулися з подружньою невірністю.

Психологи виділяють три основних варіанти поведінки жінки, чий чоловік мав стосунки на стороні:

1. Негайний розлучення з-за невміння і небажання прощати зраду. Ще б, багато хто сприймає зраду як зради, зрада – це останнє, з чим можна миритися.

2. Спроба почати все заново з рядом умов, висунутих невірному чоловіку.

3. Бажання отруїти життя чоловікові та його коханки, при цьому залишаючись поряд з неблаговерным. Спроби помститися і як підсумок – біль, яку незмінно зазнають всі «кути» любовного трикутника.

Як пережити зраду – поради психолога згідно кожному з вищенаведених результатів.

Як пережити зраду чоловіка: поради психолога

зрада

Розрив відносини

Звичайно, можна радити не рубати з плеча, придивитися до коханого і відшукати в ньому порошинку колишніх почуттів по відношенню до законної дружини. Але якщо така порошинка просто не знаходиться або вам, як жінці, яка пережила зраду, недостатньо тих залишків почуттів, які до вас відчуває чоловік, найрозумніше буде подати на розлучення і постаратися жити заново.

1. Прийнявши таке рішення, дійте максимально стримано і спокійно. Поясніть изменщику свою сувору позицію щодо зради і почніть робити все, щоб шлюб був розірваний.

2. Ні в якому разі не використовувати методи шантажу. Це виставить вас не в кращому світлі і, ймовірно, принесе непотрібні плоди. Говорити про розлучення слід тільки у разі стовідсоткової впевненості, що для вас так буде краще. Якщо ж рішення дозріло не до кінця – залиште тимчасово думки про нього при собі.

3. Хотілося б порадити у що б то не стало стояти на своєму, не внемля обіцянкам чоловіка, що він одумається, однак якщо чоловік і справді слізно просить вас почекати зі своїм рішенням і обіцяє виправитися, то є сенс дати йому шанс. У кожної людини повинен бути другий шанс у житті. Але прощати зраду варто тільки один раз. Порушене обіцянку і повторний прецедент не повинні залишати чоловікові шанс на прощення.

4. Коли рішення про розірвання прийнято, не потрібно відразу ж шукати заміну дружину. Кращою рекомендацією буде присвятити раптово з'явилося вільний час в першу чергу собі і дітям. Втілюйте в життя свої мрії та хобі, попутешествуйте, загалом, відверніться від неприємної ситуації.

Примирення

Яким би не було ваше рішення, дотримуйтесь послідовність дій. Так, якщо ви готові почати все заново і пробачити зраду, робіть все для того, щоб згладити гострі кути.

1. Як пережити зраду чоловіка: поради психолога. Не варто карати чоловіка своїм презирством і уїдливими коментарями про його недавніх провинності. Адже ви вирішили все забути, значить, так тому і бути.

2. Останньою справою стане вимагання. Мовляв, купи мені он ті дорогі туфлі, і я забуду, якусь незбагненну образу ти мені завдав.

3. Намагайтеся повернути все на свої місця в будинку, розподіляйте сімейні обов'язки, виховуйте дітей разом, гуляйте і подорожуйте, тим самим намагаючись заповнити недолік спілкування і повернути колишню взаєморозуміння.

4. Ні в якому разі не мстіть. Навіть з цікавості. Безумовно, вам захочеться, щоб чоловік відчув себе у вашій шкурі, але постарайтеся бути вище цього.

5. Не відмовляйтеся від сексу. Примирення після зради – це новий виток ваших відносин, саме тому інтимне життя з чоловіком рекомендується урізноманітнити.
 

Шлюб без примирення

Ви дізналися про зраду, вас колотить від злості, але ви ні в якому разі не мають наміру віддавати чоловіка коханки. Який вихід – закривати очі на події, одночасно повільно, але вірно просочуючись гірким отрутою в життя перелюбників: законного чоловіка і його нової обраниці. Як пережити зраду чоловіка – поради психолога у даному випадку безсилі. Вам потрібно зрозуміти одне: при такій моделі поведінки легше не стане нікому. Тому в даному випадку розумніше порадити, чого робити не слід:

1. Можливо, вам знадобиться 1,2,3 або більше місяців, щоб зізнатися, жити з изменщиком вам не під силу, а значить, настав час вирішуватися на певні дії.

2. Завести коханця паралельно чоловікові – теж, мабуть, не вихід. Однак якщо вам комфортно, можна спробувати жити в атмосфері тотального обману.

3. Дзвонити, писати і погрожувати коханці чоловіка – справа остання, сподіваємося, ви до цього ніколи не впадете.

4. Маніпулювати і помститися чоловікові, залучати у ваші особисті проблеми дітей, родичів і друзів – справа остання, така поведінка означає ваше бажання виставити себе жертвою, а його – негідником.

Якщо ви не готові офіційно розлучитися з якихось причин, щоб пережити зраду чоловіка, радимо просто почати жити окремо. Ймовірно, у вашому житті з'являться нові захоплення, і ви відчуєте смак життя.

Джерело: http://xvatit.com.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Як пережити зраду чоловіка: поради психолога"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь