Всесвітній день туризму (туриста) - 27 вересня 2018: історія свята

Всесвітній день туризму (туриста) - 27 вересня 2018: історія свята

Немає людини, яка хоча б раз в житті не була туристом. Хтось відправляється вивчати нові країни, хтось на велосипеді або пішки, з наметом і гітарою, спрямовується по лісах і горах. Цікавість - одна з якостей людини, штовхає її вперед. І так відбувається скрізь, тому День туризму визнаний святом у всьому світі, інформує Ukr.Media.

Історія свята
Туризм - це не тільки бажання побачити світ. Це і величезний пласт бізнесу, ставка на який може окупитися сторицею, а може розорити людину, фірму, країну, тому в 1925 році була створена Всесвітня туристична організація. Багато разів її перейменовували, штаб-квартиру переносили в різні міста світу (зараз це Мадрид), змінювалося кількість країн-учасниць, але суть залишалася завжди колишньою - Всесвітня туристична організація (World Tourism Organization) потрібна для того, щоб туризм був доступний кожному, безпечний, цікавий і приносив прибуток.

 

Наприклад, перший космічний турист Денніс Тіто заплатив за свій політ у 2001 році Російському космічному агентству 20 мільйонів доларів.

У 1970 році 27 вересня був прийнятий Статут організації, який і обґрунтував дату свята. У 1979 році Генеральна асамблея організації оголосила про дату Всесвітнього дня туризму щорічно 27 вересня. В цей день проходить безліч заходів у всіх куточках світу: урочисті зустрічі і нагородження, кращих серед тих, для кого туризм - бізнес, вигідні пропозиції і день знижок на квитки для тих, хто подорожує, а також всілякі конкурси, зльоти, фестивалі на підтримку розвитку цій галузі життя.

Всесвітній день туризму дозволяє звернути увагу державних органів влади та народу на проблеми країни, змушує покращувати основи життя, впливає на економічний розвиток.

Існують країни, які живуть тільки за рахунок мандрівників, і їм життєво необхідно розвиватися в співтоваристві інших держав, які діляться своїми знахідками в області туризму.

Поділитися

Коментарів 0 до "Всесвітній день туризму (туриста) - 27 вересня 2018: історія свята"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь