Наука довела, що люди, які перебувають у відносинах набирають зайву вагу швидше

Наука довела, що люди, які перебувають у відносинах набирають зайву вагу швидше

Ні, не в духовному плані, а в фізичному. Ви починаєте буквально обростати жиром. Тому, якщо ви хочете дарувати свою любов кому-небудь, відчувати теплі обійми свого партнера, будьте готові до того, що вам доведеться боротися із зайвими кілограмами. Може бути, якщо вам не дуже пощастило в коханні, то не все так погано, інформує Ukr.Media.

Недавнє дослідження, проведене провідним університетом Австралії, чітко продемонструвало, що люди набирають зайву вагу у відносинах. Були проаналізовані дані, зібрані протягом 10 років, задіявши понад 15 000 чоловік. Це дослідження показало, що люди, які мали близькі стосунки, набирали більше 6 кг, ніж ті, хто залишався самотнім. Також було виявлено, що любов наділяла щасливців середнім приростом ваги близько 2 кг щорічно.

Так що, теорія про те, що люди в шлюбі поправляються, знайшла підтвердження. І ви повинні серйозно поставитись до цього, якщо ви стежите за своєю фігурою.

Отже, якщо вам пощастило почати відносини з людиною, то напевно ви зрозуміли, що у вас залишається набагато менше часу на відвідування спортзалу або пробіжки вранці. Більш того, це пов'язано з тим, що ви підсвідомо не хочете нічого робити, тому що знаєте, що вас люблять. Хіба кілька зайвих кілограмів змусять його або її кинути вас? Крім того, спільні заходи з коханою людиною так чи інакше передбачають споживання їжі, часто шкідливої. Вам доведеться їсти набагато більше, тому що у вас буде багато побачень. Вам доведеться більше відпочивати разом, просто розмовляючи один з одним. І чергова порція картоплі-фрі додасть вам зайвий калорій, які ви не будете спалювати за рахунок активного способу життя. І перш ніж ви це усвідомлюєте, буде вже пізно. Всього через рік ви не влізете в свої улюблені джинси!

Однак, вам не повинно бути так соромно. Так, ви дозволили собі зайвого. Так, можливо ви розчарувалися в собі, особливо якби ви були тією людиною, яка дійсно стежила за своєю фігурою і здоров'ям. Але не потрібно соромитися. Ви знайшли любов всього свого життя! І хоча ви втратили мотивацію, щоб підтримувати себе у формі, у вас є те, чого багато інших люди позбавлені.

Ті ж самі дослідження показали, що закохані люди, як правило, споживають менше фаст-фуду, алкоголю і сигарет порівняно з самотніми. І хоча пари у відносинах їдять більше, вони також покращують якість споживаної їжі, навіть не усвідомлюючи цього.

І якщо ви справді не вірите в ці факти, то ось вам ще один доказ: фактично, було проведено ще одне дослідження університетом в Далласі. Висновки абсолютно ідентичні. З допомогою більш 200 молодят був підтверджений той факт, що набір зайвої ваги - це не локальний феномен, а світовий фактор.

Поділитися

Коментарів 0 до "Наука довела, що люди, які перебувають у відносинах набирають зайву вагу швидше"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь