Вчені розповіли про спосіб схуднення "силою думки"

Вчені розповіли про спосіб схуднення "силою думки"

Австралійські вчені з Університету Квінсленда спільно з вченими Університету Плімута (Великобританія) провели дослідження, під час якого перевірили залежність результатів схуднення від візуалізації кінцевого результату і мотивації.

Результати експерименту були опубліковані в International Journal of Obesity, повідомляється в прес-релізі на сайті EurekAlert!.

Всього в дослідженні взяли участь близько 140 добровольців, яких розділили на дві групи.

Перша група займалася за спеціально розробленою методикою Functional Imagery Training (FIT), в основі якої лежала візуалізація кінцевого результату. Випробовуваних просили уявити, як вони будуть себе відчувати, коли зможуть схуднути, що зможуть собі дозволити і як зміниться їхнє життя після цього.

Друга група займалася за методикою Motivational Interviewing (MI), сенс якої полягає в мотиваційних бесідах і розмовах.

Як наголошується в дослідженні, ніяких додаткових дієтичних рекомендацій або інформації добровольцям не пропонували.

У підсумку через шість місяців група, що займалася за методикою FIT, втратила в середньому 4,11 кілограма. При цьому випробовувані з другої групи схудли лише на 0,74 кілограма.

Що найцікавіше, ефект від FIT зберігся і після закінчення експерименту – за наступні шість місяців добровольці втратили ще 6,44 кг (в порівнянні з 0,67 кг в групі MI).

Джерело: https://24tv.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Вчені розповіли про спосіб схуднення "силою думки""

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь