Найкращі місця світу, де варто спостерігати за зорями

Найкращі місця світу, де варто спостерігати за зорями

Так, експерти з астротуризму назвали виданню Telegraph найбільш приголомшливі місця, де неймовірно красиво виглядає небосхил вночі.

Перше місця отримав Національний парк Маунт-Кук у Новій Зеландії неподалік міста Твайзел. Саме тут зорі неймовірно красиві, як ніде. Крім того, у заповіднику та на самій горі Кука неймовірно красива природа, а в долинах розлились лазурні озера.

Друге місце за красою нічного небосхила визнали Національний парк Брекон-Біконс, що розташовується у південному Вельсі у Великій Британії. На території заповідника підіймаються чотири гірські хребти з яких і варто споглядати небесні світила.

Третю сходинку посідає підвищення на південному заході Великої Британії у регіоні Ексмур, яке входить до однойменного заповідника. Місцевість особлива ще й тим, що вона не була покрита кригою під час Льодовикового періоду, а тому ландшафти та рослинний світ одні із найстаріших на планеті.

Четверту сходинку отримало графство Керрі у Ірландії. Найкраще тут спостерігати за зорями із вершин грандіозних урвищ, якими часто закінчується суходіл, а вже знизу буянить Північний Атлантичний океан.

П’яте місце отримав Національний парк Мон-Мегантік, що розташований на південному сході Канади у провінції Квебек. Окрасою заповідника служить гора із аналогічною назвою, а в її околицях розмістилось чимало затишних міст. Пік височіє неподалік кордону із США. У заповіднику розташовується обсерваторія з телескопом для дослідження зірок та планет.

Ще п’ять локацій, які увійшли до десятки найкращих місць для спостереження за зорями: заповідник Мур Резерв у Англії, приватний заповідник Намб-Ренд на південному заході Намібії у пустелі Наміб, гірська вершина Міді-де-Бігор у Піренеях на заході Франції, гірський масив Фогельсберг із вулканом у Німеччині, Національний заповідник Сновдонія у Вельсі, неподалік Ліверпуля.

Джерело: https://tsn.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Найкращі місця світу, де варто спостерігати за зорями"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь