У якому віці жінки відчувають оргазм найкраще

У якому віці жінки відчувають оргазм найкраще

Вчені опитали більше 2500 жінок різного віку, щоб дізнатися, у який період життя вони найбільше задоволені оргазмом.

Вчені опитали жінок за допомогою додатку Natural Cycles, яке дозволяє відслідковувати менструальний цикл і планувати вагітність, пише "Еспресо".

Їх запитували про те, наскільки жінки задоволені своїм сексуальним життям, наскільки вони вважають себе привабливими та як оцінюють якість оргазмів. Жінки обирали між відмітками "низька", "середня" і "висока".

Також учасниць опитування розподілили по групах: 23 роки і молодші, 24-36 і старші за 36 років.

Перша група, обрала оцінки "низька" та "середня". Жінки 24-36 років частіше схилялися до відповіді "середня". А ось старші за 36 років оцінили якість оргазмів високо, як і свою привабливість.

У віці 20-30 років жінки багато уваги приділяють зовнішнішності і проблемам соціального прийняття. Це не дозволяє насолодитися процесом та отримати задоволення.

Чоловікам і жінкам не вистачає у сексі тривалої прелюдії. Попередні ласки опинилися на першому місці у списку речей, які хотіли б змінити представники обох статей.

81% жінок і 93% чоловіків хотіли б змінити своє сексуальне життя в одному з таких пунктів: кількість сексу, оральний і анальний секс, секс-позиції та експерименти з секс- іграшками.

Одноманітність у стосунках негативно впливає на сексуальне життя. Коли секс одноманітний і передбачуваний, мозку стає нудно. Він щоразу випускає менше допаміну, який передає емоцію і дозволяє відчути задоволення. Тому зникає інтерес до сексу.

Поділитися

Коментарів 0 до "У якому віці жінки відчувають оргазм найкраще"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь