Дмитро Комаров на літаку катає Катерину Осадчу над Білою Церквою

Дмитро Комаров на літаку катає Катерину Осадчу над Білою Церквою

Незмінний ведучий "Світу навиворіт" Дмитро Комаров, який отримав нагороду XXL Men's Awards 2018, покатав Катерину Осадчу на літаку, йдеться у "Світському житті".

17 червня знаменитому мандрівнику виповниться 35 років. З нагоди ювілею Дмитро вирішив показати Осадчій, який з нього пілот.

Авіація є хобі ведучого, яким він займається останні декілька років.

"Я давно мріяв: "Як же я хочу пілотувати літак, як би я хотів за штурвалом, приміром, в Болівії, керуючи літаком, сказати: "Дорогі друзі, ви дивитеся "Світ навиворіт". Це була мрія. От вже більше двох років я часто проводжу вихідні у цих місцях. Завдяки друзям, які з’явилися в авіаційній середі, я навіть не витрачаю на це реальну вартість. Я часто приїжджаю з шашликом і якимось шампанським, а хлопці вчать мене", - розповів Комаров.

Ведучий поділився, що скоро отримає й ліцензію пілота.

"Є різні ліцензії. Ту, яку отримаю я, називається PPL – це приватний пілот і це права на управління легкомоторним літаком, для того, щоб перевозити своїх друзів", - пояснив ведучий.

Комаров поділився, що частіше за все йому доводилося зустрічати свій день народження в екстремальних умовах.

"Зазвичай виходить, що я зустрічаю день народження десь у експедиціях. Минулий день народження у мене минув в Японії, біля атомної станції Фукусіма, у джунглях зустрічав в експедиції, у горах. Частіше зустрічаю у екстремальних умовах і далеко від дому", - зізнався телемандрівник.

Також Комаров пригадав цікавий випадок, який з ним стався під час одного з польотів. Виявляється, якось ведучий загубився у небі, оскільки відмовив навігатор.

"Був смішний випадок. Якось ми полетіли з другом, навігатор поламався і нас вітром знесло, ми дивимося вниз і мене перший пілот запитує: "Дмитре, ти не знаєш, це Біла Церква чи Київ?" Я кажу: "Ти мене запитуєш?". "Як би нам знайтися?", "Ти знущаєшся?". Він говорить: "Добре, що ти змусив мене заправитися. Гаразд, зараз політаємо, пошукаємо". Політали, пошукали. Знайшли Білу Церкву, повернулися", - розповів Комаров.

Дмитро зізнався, що й досі пам’ятає свою першу посадку. Це стало для пілота-початківця справжнім випробуванням.

"Перша посадка. Я весь мокрий був, у мене зі спини текло, я тремтів майже. Так страшно. І при чому мені не дали на першій посадці посадити його, біля землі підхопили, сказали: "Ми тобі не дамо розбити літак", - зізнався Комаров.

Поділився знаменитий холостяк й тим, що його серце досі вільне.

Джерело: https://tsn.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Дмитро Комаров на літаку катає Катерину Осадчу над Білою Церквою"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь