Українці з 28 століття з'явилися в новому фільмі Люка Бессона

Українці з 28 століття з'явилися в новому фільмі Люка Бессона
Користувачі Мережі виявили, що режисер Люк Бессон представив Україну у своєму новому фільмі "Валеріан і місто тисячі планет" космічною державою. Такий висновок був зроблений після того, як у стрічці виявили делегацію космонавтів у костюмах із шевронами з українським прапором.
 
 
Хоча прем'єра фільму відбулася ще в серпні, він тільки зараз став доступним онлайн. Тому багато глядачів змогли детально розглянути всі показані на екрані деталі. Так, наприклад, на 2 хвилині 31 секунді присутній сцена з українським прапором і шевронами. У цьому епізоді картини українська делегація прибуває на станцію «Альфа» в Магеланово галактиці.

На Facebook-сторінці міністра інформаційної політики Володимира Омеляна з'явився коментар:
 

Відомо, що прем'єра фільму Бессона відбулася в липні цього року.

Раніше повідомлялось, що новий фільм Люка Бессона став найдорожчим для французького кінематографа.

Майбутня стрічка "Валеріан і місто тисячі планет" Люка Бессона стане найдорожчою в історії Франції. Бюджет картини становить 197 мільйонів євро, передає Cineuropa.

Наразі рекордсменом у Франції залишалася стрічка "Астерікс на Олімпійських іграх", бюджет якої оцінили у 78 мільйонів євро.

Щодо торішніх фільмів найдорожчим визнаний французько-німецький трилер "Озеро" (66,19 мільйонів євро). Третю позицію займає французько-бельгійська комедія "Візьми мене штурмом" (32 мільйони євро).

Відомо, що до зйомок фільму "Валеріан і місто тисячі планет" були залучені світові зірки, серед яких: Дейн ДеХаан, Кара Делевінь, Джон Гудман, Ріанна, Ітан Хоук, Клайв Оуен, Рутгер Хауер.

Зйомки тривали англійською мовою. Таким чином творці мають намір залучити більшу аудиторію до перегляду стрічки.

Поділитися

Коментарів 0 до "Українці з 28 століття з'явилися в новому фільмі Люка Бессона"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь