Земельна афера на Фастівщині: шість людей незаконно отримали землю

Земельна афера на Фастівщині: шість людей незаконно отримали землю

Як повідомили у Фастівській місцевій прокуратурі, нею було встановлено, що у 2017 році на підставі наказів Головного управління Держгеокадастру у Київській області 6 громадянам були надані безоплатно у власність земельні ділянки загальною площею 12 гектарів для ведення особистого селянського господарства на території Броварського, Бородянського та Білоцерківського районів.

Відповідно до вимог земельного законодавства громадяни України мають право на безкоштовну передачу їм земельних ділянок у визначених законом розмірах один раз для відповідного виду використання. Безоплатна передача землі із фондів державної та комунальної власності для ведення особистого селянського господарства здійснюється у розмірі не більше, ніж 2 гектари.

Проте, всупереч вищезазначеним вимогам законодавства, Головним управлінням Держгеокадастру у Київській області вказаним громадянам було повторно надано у власність земельні ділянки площею 2 гектари кожному для таких же цілей на території Фастівського району.

Фастівською місцевою прокуратурою направлено до Фастівського міськрайонного суду позовну заяву про визнання недійсними наказів  Головного  управління  Держгеокадастру у Київській  області  та витребування земельних ділянок загальною  площею 12 гектарів на території Фастівського району з чужого незаконного володіння.

Прокуратура через суд вимагає повернення незаконно наданих земель площею 12 гектарів на території Фастівського району.

Джерело: https://www.poglyad.tv

Поділитися

Коментарів 0 до "Земельна афера на Фастівщині: шість людей незаконно отримали землю"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь