У Малополовецькому на Фастівщині відремонтували дах амбулаторії сімейної практики

У Малополовецькому на Фастівщині відремонтували дах амбулаторії сімейної практики

Як повідомили у Малополовецькій сільській раді, всього за чотири з половиною дні бригада молодих та завзятих майстрів відремонтувала дах сільської амбулаторії сімейної практики.

Амбулаторія знаходиться у приміщенні колишньої школи, яка збудована ще в 1903 році і потребувала перекриття багато років поспіль.

У 2014 році директор СТОВ “Перемога” М. Малієнко виділив кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації. Тоді коштів на ремонт не вистачало в сільської ради, район теж не був у змозі допомогти. Згодом кошторис застарів. У 2016 році за кошти сільського бюджету зробили експертизу ПКД. Та лише після кількох років наполегливої праці районного депутата, директора СТОВ “Відродження” Лариси Майсак процес був зрушений з місця.

Дякуючи голові Фастівської РДА Василю Кравченку, голові Фастівської районної ради Геннадію Сиваненку районною радою було виділено на ремонт даху 174 800 грн, але цих коштів було замало. Тоді депутати сільської ради одноголосно прийняли рішення виділити ще 50 тисяч із місцевого бюджету на вкрай необхідну справу.

Здавалось вже все добре, але підрядники не наважувались братись за роботу, нарікаючи знову на застарілий кошторис і експертний звіт. Не покидаючи надії, сільська громада шукали фахівців, тим більше часу на освоєння коштів лишалось небагато.

І нарешті громада знайшла підрядника – ТОВ “Держ-Буд” з Білої Церкви, який обстеживши об’єкт, пообіцяв виконати роботу за два тижні, а виконав за чотири з половиною дні.

У Малополовецькому на Фастівщині відремонтували дах амбулаторії сімейної практики

І нарешті фініш! Спільними зусиллями с/г підприємців, місцевої і районної влади зроблено благородну справу!

Джерело: https://www.poglyad.tv

Поділитися

Коментарів 0 до "У Малополовецькому на Фастівщині відремонтували дах амбулаторії сімейної практики"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь