Фастівські поліцейські проводять операцію «Ялинка»

Фастівські поліцейські проводять операцію «Ялинка»

Як повідомили у поліції Київської області, фастівська поліція, як і поліція всієї Київщини, проводить зараз операцію «Новорічна ялинка».

Для всіх нас зимові свята пов’язані із запахом та красою хвойного дерева у оселі. Люди, у передноворічній лихорадці, бігають по магазинам та шукають для себе найкраще дерево, але нерідко знаходяться і ті, хто хоче незаконно збагатитись, або заощадити та власноруч здобути ялинку. В цей час у лісах підвищується активність браконьєрів, які бажають заробити на лісових красунях.

Щоб запобігти винищенню хвойних дерев, співробітники державної лісової охорони працюють у посиленому режимі. Вони цілодобово патрулюють райони можливої вирубки дерев. Поліція з свого боку, перевіряє законність дій продавців на місцях збуту ялинок та ялинкових ринках.

Якщо браконьєра зловлять на гарячому, то йому доведеться переплатити в кілька разів більше, ніж за законно куплене вічнозелене дерево.

Тож фастівські поліцейські проводять рейди по ялинкових майданчиках та перевіряють дерева на законність їх продажу.

За результатами поліцейського рейду у Фастові, всі продавці «зелених красунь», що виставлені на продаж на ялинковому майданчику, мають необхідні дозвільні документи. Кожне новорічне дерево з чіпом.

Фастівські поліцейські проводять операцію «Ялинка»

Фастівські поліцейські проводять операцію «Ялинка»

Якщо ви побачите у Фастові чи Фастівському районі у продажу непрочіповані дерева, які продаються без дозвільних документів, повідомляйте про це у поліцію.

Джерело: https://www.poglyad.tv

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівські поліцейські проводять операцію «Ялинка»"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь