В Фастові малозабезпечені сім'ї отримали подарункові харчові набори

В Фастові малозабезпечені сім'ї отримали подарункові харчові набори

Щороку ми з нетерпінням чекаємо на новорічні свята, на ту новорічну атмосферу, яка дозволяє нам по-справжньому відчути святковий настрій. Адже свято це завжди радість, усмішки і звичайно ж подарунки. Саме в новорічні та різдвяні дні хочеться, щоб кожна родина відчула турботу та допомогу від ближніх. Щоб ніхто не залишився обділеним увагою в ці святкові дні.

Ось і цього року працівники Фастівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді не зрадили своїй традиції – своєю турботою охопити як можна більше родин міста. Подарункові харчові набори отримали сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у центрі соціальних служб. Новорічний пакет цього року складався з крупи, солодощів, фруктів, чаю, печива, олії.
 
Кошти на придбання продуктових кошиків були виділені на виконання програми «На зустріч дітям» з міського бюджету. На підтримку сімей, які неспроможні впоратися з кризовою ситуацією в родині, і спрямована дана програма. Завдяки її виконанню малеча не відчує скрути, в яку потрапили їхні батьки.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "В Фастові малозабезпечені сім'ї отримали подарункові харчові набори "

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь