У Фастові вшанували ветеранів органів внутрішніх справ

У Фастові вшанували ветеранів органів внутрішніх справ

20 грудня в день вшанування ветеранів органів внутрішніх справ, за сприяння керівництва Фастівського відділення поліції спільно з членами ради ветеранської організації МВС відвідали на дому тяжко хворих ветеранів і вручили їм нагороди та продовольчі продукти.

Про це повідомляє Фастівське відділення поліції.

Але саме сьогоднішні ветерани стали могутнім кістяком правоохоронних органів молодої незалежної суверенної держави. Саме їх тривожні дні та безсонні ночі, непідкупність і принциповість, самовіддана робота без свят і вихідних забезпечила спокій та порядок на наших вулицях і в житлах. Саме в них навчалося і продовжує переймати здобутий безцінний досвід нинішнє покоління правоохоронців.

Привітавши своїх ветеранів, з якими підтримуються тісні дружні стосунки, постійно відмічаються ювілеї та надається посильна допомога, керівництвом Фастівського відділення поліції відзначило, що їх натхненна праця, професіоналізм і досвід у боротьбі зі злочинністю, у зміцненні правопорядку в державі та захисті конституційних прав і свобод громадян, продовжують жити у відділенні й сьогодні, підтримуються і формуються кращі традиції української поліції..

Особливої уваги та глибокої людської пошани заслуговують найстарших колишніх працівників органів внутрішніх справ: ветеран органів внутрішніх справ і Великої Вітчизняної війни – 95-річний мешканець м.Фастова Гриб Петро Володимирович – учасник Великої Вітчизняної війни, полковник внутрішньої служби, почесний ветеран України під № 6. Нагороджений орденами – Орденом Червоної Зірки, Орденом Великої Вітчизняної війни 1 ступеню, Орденом Богдана Хмельницького та 32 інших державних нагород та відзнак.

Вдячність та глибоку шану за сумлінну працю і самовідданість служінню своєму народові заслужили і найстарші ветерани – Бондаренко Леонід Васильович, Пальна Петро Григорович,та ряд інших.

Побажали їм і їх сім’ям добра, благополуччя, міцного здоров’я, миру та злагоди.

Поділитися

Коментарів 0 до "У Фастові вшанували ветеранів органів внутрішніх справ"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь