Спортивна осінь у клубі «Тецушинкай джиу-джитсу»

Спортивна осінь у клубі «Тецушинкай джиу-джитсу»

Осінній відрізок змагального сезону завжди є надважливим для спортсменів та багатим на різні турніри. Насичений графік змагань чекав і на клуб «Тецушинкай джиу-джитсу».

15 вересня у місті Київ відбувся кубок України із комбат джиу-джитсу. Команди з усіх куточків країни зібралися, щоб виявити найсильніших бійців і відібрати учасників, які увійдуть до складу збірної та поїдуть на чемпіонат світу в Чехію. У турнірі брав участь і клуб «Тецушинкай». Фастівчани мали за плечима ціле літо інтенсивної підготовки, тож були готовими провести поєдинки на високому рівні та поборотися за перші місця. Тренування під керівництвом Олександра Заплави дали свої плоди. Тецушинкаївці показали гарні результати. Медалі найвищого ґатунку привезли Віталій Білецький, Владислав Шут, Микола Сергієнко та Артем Красун. Срібні нагороди вибороли Михайло Тимошкін, Аліна Жуковська, Богдан Купка, Оля Куценко. Треті місця посіли Олександр Жуковський і Владислав Хоменко.

Після виступу на Кубку України із дзю-дзюцу двоє спортсменів із фастівської команди вибороли право представляти збірну України з цього виду спорту на чемпіонаті світу в Чехії. Ними стали два юніори - Михайло Тимошкін та Віталій Білецький. 12-14 жовтня в Остраві на наших хлопців чекало непросте випробування, адже конкуренція на світовій першості була дуже високою. У змаганнях брали участь спортсмени із більш ніж 15 країн світу. Фастівчани продемонстрували високий рівень підготовки та впевнено захищали кольори українського прапору в своїх поєдинках. Віталій Білецький зміг додати в скарбничку нашої збірної бронзу, нокаутувавши супротивника в бою за третє місце в абсолютній категорії. Непогано себе проявив і Михайло Тимошкін, але йому трохи не пощастило. У результаті він закінчив змагання четвертим, що для турніру такого рівня теж хороший результат.

Варто відзначити, що збірна України у загальному командному заліку посіла перше місце, і довела, що саме українські бійці найсильніші у світі. Тож наші спортсмени поверталися на Батьківщину з тріумфом і в гарному гуморі.

Та не встигли фастівчани оговтатись від чемпіонату світу в Чехії, як на клуб «Тецушинкай» вже чекали нові змагання у рідному місті. 20 жовтня Фастів приймав у своїх стінах найсильніші команди Київщини, що приїхали взяти участь у кубку області з ушусаньда. Важливим є той факт, що в рамках цього турніру проводився відбір на кубок України, тож спортсмени були мотивовані.

До цих змагань місцеві бійці підійшли у чудовій формі. Фастівські спортсмени провели масу хороших поєдинків та показали свою майстерність. Майже всі учасники з команди «Тецушинкай» вибороли медалі. Кубок області, який уже традиційно проводиться в Фастові, пройшов на високому рівні, і всі команди-гості залишилися задоволеними.

Обласний етап пройдено! Далі на тецушинкаївців чекав Херсон, де 16-18 листопада відбувся кубок України з ушусаньда. Олександр Заплава активно готував своїх підопічних до непростого турніру, проводив роботу над помилками. Фастівчани планували тріумфально виступити на останніх змаганнях 2018 року і повернутися додому із новими звитягами. Це їм вдалося. Після закінчення першості клуб «Тецушинкай» мав у своєму активі дві золоті, одну срібну і п’ять бронзових медалей. Перемоги давалися нелегко, адже на змаганнях були присутні кращі спортсмени з усіх областей України, але результати були досягнуті. Фастівчани лишилися задоволеними виступом, кожен виклався на повну.

Тепер на бійців чекає невеликий період відпочинку, а отже, є час відновитись і набратись сил для нових звершень. Тож побажаймо спортсменам міцного здоров’я та успіхів. Чекаємо нових перемог!

Владислав Хоменко

Поділитися

Коментарів 0 до "Спортивна осінь у клубі «Тецушинкай джиу-джитсу»"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь