Добровольців Київщини буде прирівняно до ветеранів війни

Київська обласна рада проголосувала за проект рішення «Про визнання учасників добровольчих формувань – безпосередніх учасників антитерористичної операції на сході України, захисників її незалежності, та територіальної цілісності ветеранами війни». З цією ініціативою до Київської обласної ради звернувся голова КОДА Олександр Терещук. В ухваленому рішенні Облради йдеться про визнання осіб, з числа мешканців Київської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів ветеранами війни.

Наступним кроком в роботі по даному напрямку стане створення спеціальної комісії при КОДА, що розглядатиме звернення від добровольців та встановлюватиме статус воїнів-добровольців антитерористичної операції особам з числа жителів Київської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань.

Відео: коментар Голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука щодо надання бійцям добробатів статусу ветеранів війни.

Джерело: Київська ОДА

Поделиться

Комментариев 0 к "Добровольців Київщини буде прирівняно до ветеранів війни"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь