Як боротися зі стихійною торгівлею на Привокзалці

Як боротися зі стихійною торгівлею на Привокзалці

1 грудня, під час святкування 100-ліття об’єднання України в єдину державу, фастівчани були здивовані відсутністю стихійної торгівлі на Привокзальній площі. Вони діляться враженнями у соціальних мережах і дивуються, чому ж міська влада не може забезпечити такий порядок щодня.

Михайло Нетяжук на це питання представників ЗМІ відповідає, що система державного управління не налаштована на ліквідацію стихійної торгівлі. «Зараз немає реального механізму, який ліквідував би торгівлю, - впевнений мер. - Якщо діяти шляхом складання адміністративних протоколів про незаконну торгівлю і вилучення товару, то повинна бути скоординована робота правоохоронних органів, органів суду, щоб цей товар реально вилучався. Просто виписувати штрафи по 17 гривень за несанкціоновану торгівлю неефективно».

Навіть коли міська влада почала складати на підприємців, які торгують на площі незаконно, адмінпротоколи про порушення правил благоустрою (штрафи до 1700 гривень по одному протоколу), очікуваного ефекту це не дало. А все тому, зазначає Михайло Володимирович, що виконавча служба не стягує ці кошти з порушників і не вилучає товар в межах відшкодування штрафу.

«При підготовці до святкових заходів було мобілізовано все, що можна, щоб наше місто мало достойний вигляд, - пояснює мер. - Я сподіваюся, що фастівчанам це сподобалося. Тому основне прохання до містян – підтримати чистоту на Привокзалці громадським флешмобом – категорично відмовитися купувати будь-що у людей, які незаконно торгують на площі, тим самим дати їм зрозуміти, що їм не місце на площі і в підземному переході».

Олена Ракова

Поділитися

Коментарів 0 до "Як боротися зі стихійною торгівлею на Привокзалці"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь