У Фастівському краєзнавчому музеї відкрилась виставка юних талантів

У Фастівському краєзнавчому музеї відкрилась виставка юних талантів

А ви побували на вернісажі у Фастівському краєзнавчому музеї? Сьогодні там було відкрито виставку робіт юних художників міста – діток, вихованців художнього гуртка Фастівського центру позашкільної роботи. Виставка носить яскраву назву «Калейдоскоп кольорів» і буде працювати для гостей музею аж до лютого 2019 року.  

 
Фастівський центр позашкільної роботи об’єднав діток з різних шкіл міста в щасливий згуртований колектив, колектив художників, лідером та мудрим наставником якого є Ольга Кудрявцева. Відкриття цієї виставки стало справжнім святом для малечі. Адже для багатьох з них це перший такий досвід. Вперше дітлахи можуть похизуватися усім фастівчанам та гостям міста власними талантами та здобутками.
 
З вітальними словами до присутніх звернулися керівник Фастівського державного краєзнавчого музею Тетяна Дакал, керівник Фастівського центру позашкільної роботи Галина Майданюк, художній керівник гуртка образотворчого мистецтва Ольга Кудрявцева. Діткам бажали натхнення та терпіння, адже художня діяльність це нелегка праця.
 
Варто зазначити, що чимало картин юних фастівчан побачить уся країна. Адже за сприяння представників кредитної спілки «Кредит-Експерт» були виготовлені картини-календарики, які будуть розіслані у різні міста та містечка України.  
 
Та навіть вже сьогодні вихованцям гуртка є чим похизуватися! Марія Шпак, Віра Мелешкевич, Анастасія Новаківська, Дарина Довженко та Мар’яна Швець є переможцями конкурсу малюнків «Я маю право», Ярослава Швець отримала І місце у обласній виставці-конкурсі дитячого малюнку «Право очима дитини», Елизавета Кайдаш є призером обласних ат міських конкурсів дитячої творчості, Ганна Кушнір – переможиця обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», Марія Шпак ще є переможницею Всеукраїнського творчого конкурсу «Мій рідний край». Та ще багато нагород та перемог мають юні таланти міста – вихованці гутрка образотворчого мистецтва Фастівського центру позашкільної роботи.
 
Ну і, звичайно ж, у такий урочистий для малюків день не обійшлося без подарунків. Пісні учасникам заходу презентували Євгенія Мисюкевич та Богдана Онищенко. А ще юні таланти отримали солодкі подарунки.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "У Фастівському краєзнавчому музеї відкрилась виставка юних талантів "

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь