«День відкритих дверей» у Фастівському центрі зайнятості

«День відкритих дверей» у Фастівському центрі зайнятості

12 грудня 2018 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості  організовано та проведено «День відкритих дверей», який з метою ознайомлення з умовами та порядком обслуговування клієнтів служби зайнятості відвідали зайняте, незайняте населення та учні Фастівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 12.

Відвідувачам  надали інформацію про спектр соціальних послуг державної служби зайнятості, різноманітний світ професій та можливість проходження професійної підготовки за направленням служби зайнятості.
Спеціаліст з профорієнтації Наталія Весела ознайомила учнів з діяльністю відділів філії, напрямками роботи та послугами для клієнтів. Учням наголошено, що перед вибором власного майбутнього потрібно детально ознайомитися зі світом професій, вивчити і оцінити власні вміння та навички і лише тоді робити рішучий крок до самопізнання та обрання сфери професійної діяльності.
 
Представлено можливість безкоштовного навчання англійській мові (онлайн) на сайті «Lingva.Skills» та ознайомлено з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», який стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми та підготуватись до ДПА. Проведено анкетування, інтерактивні ігри, з метою розкриття власного потенціалу кожного та навчання методикам самопрезентації.
 
В рамках заходу для осіб, які перебувають на обліку в службі проведено міні-ярмарок вакансій, на якому начальник відділу кадрів ПАТ «Факел» Олена Заїчко надавала учасникам детальну інформацію про актуальні вакансії на підприємстві, вимоги до претендентів, особливості та характер роботи, перспективи кар’єрного зростання, соціальне забезпечення, умови праці на різних посадах, заробітну плату та ін.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "«День відкритих дверей» у Фастівському центрі зайнятості"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь