Альтернативи місцевим перевізникам у Фастові немає

Альтернативи місцевим перевізникам у Фастові немає

Під час проведення конкурсу на вибір перевізників для внутрішньоміських перевезень пасажирів у нашому місті особливо гостро постає питання відсутності конкуренції між підприємствами, адже беруть участь у конкурсі одні й ті ж приватні структури. Чому підприємці з інших міст не хочуть приходити на фастівський ринок автоперевезень, пояснив міський голова.

«Я особисто запрошував тих перевізників, які працюють у Білій Церкві і Києві, - каже він. - Але справа в тому, що цей бізнес не є надто прибутковим. Крім цього є необхідність в ремонті техніки, подорожчали паливно-мастильні матеріали, є факт відтоку робочої сили, у тому числі за кордон».

Більше того, фастівські перевізники ставлять питання про перегляд тарифу, вважаючи рентабельність перевезень недостатньою, зазначив Михайло Нетяжук. «Не маючи іншої альтернативи, потрібно буде розглядати це питання, і я не виключаю, що треба буде підтримати звернення перевізників, тому що особливості перевезень по місту Фастів такі, що зі сторони перевізники заходити не хочуть», - коментує він.

А особливості міських перевезень полягають у тому, що у пікові години пасажиропотік великий, але тільки в одну сторону, тобто автобуси йдуть з мікрорайонів на вокзал зранку переповнені, у зворотному напрямку - порожні. Увечері ситуація повторюється, тільки все навпаки – люди їдуть з вокзалу у мікрорайони. Удень же пасажиропотік набагато менший.

Олена Ракова

Поділитися

Коментарів 0 до "Альтернативи місцевим перевізникам у Фастові немає"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь