Єднання заради доброї справи: на П’ятачку відбувся благодійний фестиваль

Єднання заради доброї справи: на П’ятачку відбувся благодійний фестиваль

8 грудня по-зимовому холодна погода не злякала фастівчан, які зібралися на благодійний фестиваль «Добро єднає Фастів», що відбувся на П’ятачку демократії. На заході збирали кошти на підтримку армії та вітали військовослужбовців і волонтерів, які нещодавно відзначили або збираються відзначати свої свята - День Збройних Сил України (6 грудня), Міжнародний день волонтера (5 грудня) і День благодійництва (9 грудня).

Фестиваль мав на меті нагадати містянам, що у країні продовжується війна, і поки більшість людей готується до новорічних свят, хоробрі чоловіки і жінки, справжні Герої, стоять на варті нашого спокою та воюють за незалежність і свободу України у несприятливих і складних умовах. Крім того, захід акцентував увагу населення на самопожертві і подвигу волонтерів, які часто залишаються непоміченими. Одні з них уже 4 роки допомагають військовослужбовцям, витрачаючи на це свій час та сили, інші добровільно і безкорисливо збирають кошти та речі для сімей, що потрапили в складні життєві умови, дітей-сиріт чи людей з інвалідністю, рятують і лікують безпомічних безпритульних тварин.

Цього дня наша громада показала приклад дружної і згуртованої роботи задля доброї справи, адже до організаторів фестивалю – Молодіжної ради Фастова, яка діяла за підтримки Фастівської міської ради, долучилися міські організації, заклади, майстрині, небайдужі громадяни. Під час свята збирали одяг, засоби гігієни та ласощі для військовослужбовців у «Кошик добра» і кошти, за які придбають необхідні речі для воїнів-захисників. Уже скоро автомобілі благодійного фонду «Фастів-Мир» відвезуть допомогу в регіони, охоплені війною.

Дві волонтерські групи, які плетуть маскувальні сітки, - Маскувальні янголи і Маскувальні мавки - продемонстрували свою роботу. У цій локації кожен бажаючий міг навчитися плести, а точніше, в'язати такі сітки і зрозуміти, який це довгий і кропіткий процес.

Фастівський об’єднаний міський військовий комісаріат і волонтери продемонстрували військову амуніцію, зброю та уламки, привезені із зони бойових дій, та локацію «Я іду до війська».

Талановиті майстрині з усього Фастова та району підготували пряники, солодощі та виготовлені вручну прикраси. Різні смаколики можна було купити у гостинних господинь з комітетів самоорганізації населення мікрорайонів Казнівка і Потіївка, вироби ручної роботи пропонували працівники Центру позашкільної роботи та Фастівський навчально-реабілітаційний центр.

Пізнавальна фотовиставка «Очима волонтерів» знайомила гостей свята з фастівськими волонтерами – людьми з великими серцями, які були нагороджені подяками під час фестивалю.

Центр національно-патріотичного виховання «Гарт» разом з представниками козацького куреня приготували куліш, який чудово смакував після прогулянки локаціями фестивалю.

На двох українських прапорах гості свята залишали теплі слова подяки і побажання нашим захисникам. Стяги будуть відправлені на Схід України, у зону проведення ООС, та українським морякам.

Менше ніж за дві години вдалося зібрати у скриньки допомоги, які були запечатані і відкривалися фастівчанами колективно (при цьому велася відеозйомка), 3189 гривень для потреб армії.

Захід вкотре показав, що в нашому місті живе багато людей, небайдужих до чужих проблем і долі країни, а об’єднавшись, ми – велика сила, яка здатна творити добро.

Олена Ракова

Поділитися

Коментарів 0 до "Єднання заради доброї справи: на П’ятачку відбувся благодійний фестиваль"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь