"Волейбол – гра для всіх": до 95-річчя утворення Фастівського району

"Волейбол – гра для всіх": до 95-річчя утворення Фастівського району

У спортивній залі Фастівського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – Центр військово-патріотичного виховання “Гарт” відбувся черговий тур відкритих змагань за програмою фестивалю “Волейбол – гра для всіх”, присвяченого 95-річчю утворення Фастівського району.

За “Кубок виклику” боролися п’ять ­команд: збірна міста Фастова, команда “Нива” (місто Фастів і Фастівський район), команда із селища Гребінки, що на Васильківщині, і дві команди з міста Василькова – “Еверест” і молодіжний склад. Усіх їх вітали, бажаючи спортивної удачі, заступник директора навчального закладу Наталія Мамченко і голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Казнівка Олена Зєвако.

Удача того дня була на боці “Евересту”. Гравці цієї васильківської команди отри­мали три перемоги. Другу сходинку посіли гребінківські волейболісти. А наша “Нива”, якій вдалося здолати опір молодіжного складу команди з Василькова, показала третій результат.

Переможцям вручено перехідний кубок і смачний приз – торт, всім гравцям-призерам – медалі та солодощі, найкращим гравцями цього туру змагань – Сергію Суміну (“Еверест”), Олександру Чорному (смт Гребінки), Олексію Прокопіву (с. Веприк), Дмитру Орлівському (м. Фастів) і Максиму Малишко (м. Васильків) – пам’ятні подарунки, а Борису Сидорчуку, Сергію Кареліну, Світлані Сакович та Вадиму Жовніру за відданість волейболу буде оформлено ­передплату на газету “Перемога” на 2019 рік. Не залишилися без подарунків і юні прихильники волейболу із сьомої школи: вони отримали волейбольний м’яч і сітку.

Змагання відбу­лися за спонсорської допомоги будівельної фірми “Тесей” (керівник – Олександр Бойко), ДП “Фастівське лісове господарство” (Олег Чемерський), підприємця з Малої Снітинки Олександра Бабського і ветерана спорту з Триліс Миколи Масла.

Якщо захід удається, то у виграші залишаються всі. Тому будемо сподіватися, що Фастівщина і надалі буде краєм, де й активно займаються спортом, і так само активно його підтримують

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”,

Джерело: газета «Перемога»

Поділитися

Коментарів 0 до ""Волейбол – гра для всіх": до 95-річчя утворення Фастівського району"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь