У Фастові створена група анонімних алкоголіків

У Фастові створена група анонімних алкоголіків

Багато хто з нас у своєму житті зіштовхувався із залежними людьми. Це могли бути сусіди, знайомі, друзі або люди, які знаходяться поруч з нами. Давно відомо, що залежність - це хвороба, але не всі люди визнають та розуміють, що це - «сімейна хвороба». Ця хвороба може відображатись емоційно, духовно і навіть фізично на всіх членах сім'ї. А інколи може призвести до того, що один із членів родини стає залежним і сам.

У 1935 році була створена перша група взаємодопомоги алкоголікам (АА). АА – це спільнота анонімних алкоголіків, яка об'єднала чоловіків та жінок, що діляться між собою досвідом, силою та надією з метою допомогти одне одному звільнитися від алкоголізму. АА знаходиться в 181 країнах світу, кількість членів спільноти перевищує 2 млн. людей.

Головне завдання АА – це залишатись тверезим та допомагати іншим алкоголікам позбуватися залежності. Разом ми можемо зробити те, чого складно досягнути самому. Ми можемо бути джерелом особистого досвіду та системою постійної підтримки для одужуючих алкоголіків.

АА не пов'язана з жодною із сект, віросповіданням, політичним рухом, організацією чи закладом, не виступає проти будь-чиїх інтересів.

Прагнеш кинути пити та жити щасливо, радісно і тверезо? Спробуй! Єдина умова для членства в АА – це бажання кинути пити.

На основі програми АА пізніше були створені групи для кожного, хто прямо чи опосередковано бере участь у житті залежної людини. Робота в групі дозволяє показати, як оточуючі залежної людини фактично подовжують її хворобу та заважають видужуванню. Основна мета групи – змінити ставлення людей до залежності та переформувати точку зору учасників стосовно себе, також створити нову позицію співзалежних, яка буде сприяти чудовим та якісним змінам в їхньому житті.

Уся допомога безкоштовна і доступна кожному, хто її попросить.

Зустрічі групи АА відбуваються щовівторка та щоп’ятниці о 19:00, зустрічі групи родичів залежних - щовівторка о 19:00 за адресою: площа З. Козара 1 (у монастирі біля костелу, одноповерхова жовта будівля). Телефон групи АА: 099-000-67-46, групи родичів: 098-227-16-35, 099-224-87-41.

Марина Василевська

Поділитися

Коментарів 0 до "У Фастові створена група анонімних алкоголіків"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь