Фастівчанка завоювала золото у фіналі Кубку України з ушу саньда

Фастівчанка завоювала золото у фіналі Кубку України з ушу саньда

Днями у Херсоні проходив Кубок України з ушу на якому здобула золото 13-літня фастівчанка Аліна Жуковська.

Про це повідомляє інформаційний портал  "Погляд".

Як розповіла мама Аліни Анна Жуковська та її тренер Олександр Заплава, дівчина вже 3 роки займається джиу-джитсу у фастівському спортивному клубі "Тецушинкай джиу-джитсу" і демонструє дуже хороші спортивні результати.

Вона вже займала раніше призові місця на Чемпіонатах України та Києва з джиу-джитсу, тож вирішила ще спробувати себе у спорідненому східному єдиноборстві – ушу саньда (Саньшоу) і результат вийшов чудовим – золота медаль!

Як повідомив Олександр Заплава, керівник фастівського клубу "Тецушинкай джиу-джитсу", сам клуб існує у Фастові з 2009 року. Тренування клубу проходять у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи "Локомотив" при відділі з питань с питань фізичної культури і спорту Фастівського міськвиконкому, за адресою: вул. Брандта, 65. Тренуються в спортклубі близько 100 людей, чимало з яких вже ставали призерами всеукраїнських та міжнародних змагань.

У найближчих планах Аліни Жуковської та її одноклубників – взяти участь у Чемпіонаті України з джиу-джитсу, що відбудеться невесні наступного року. Тож побажаємо їм нових перемог на славу рідного міста!

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівчанка завоювала золото у фіналі Кубку України з ушу саньда"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь