Експерти визначили головний колір 2019 року

Експерти визначили головний колір 2019 року

Американська компанія Pantone, яка спеціалізується на системі підбору кольорів, оголосила колір 2019 року, яким став кораловий відтінок під назвою Living Coral. Про це УНН повідомляє з посиланням на Mashable.

Після торішнього "ультрафіолетового" чемпіона, натхненного активізмом, нинішній вибір Pantone 16-1546 або Living Coral описується як той, що поєднує у собі вплив як мінливого соціального середовища, просоченого медіа, так і фізичного середовища.

"У відповідь на натиск цифрових технологій і соціальних мереж, які все частіше впроваджуються в повсякденне життя, ми шукаємо справжній і захоплюючий досвід, який робить можливим зв'язок та інтимність", - описали експерти свій вибір кольору 2019 року.

Нагадаємо, експерти Pantone назвали головним кольором 2017 року яскраво-зелений колір з жовтуватим відтінком. “Це зелений, який сигналізує життєві сили, енергію і тепло від сонця”, — охарактеризував колір віце-президент інституту Лорі Прессман.

Фахівці Pantone Color Institute щороку у грудні вибирають головний колір наступного року. На їхнє рішення орієнтуються багато дизайнерів і рітейлери. Головними кольорами 2016 року були “рожевий кварц” і “безтурботний” блакитний.

Поділитися

Коментарів 0 до "Експерти визначили головний колір 2019 року"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь