До мера Фастова звернулися з пропозицією назвати іменем розробника WhatsApp одну з вулиць Фастова

До мера Фастова звернулися з пропозицією назвати іменем розробника WhatsApp одну з вулиць Фастова

Відкритий лист

                                                                       Міському голові м. Фастова

                                                                                      Михайлу Володимировичу Нетяжуку

                                                                                 почесного громадянина Фастова

                                                                                     Віталія Миколайовича Качановського

 

Пане Михайле, звертаюсь до вас як фастівчанин, людина, яка народилася і виросла у нашому славному місті. Свого часу мені надали високе звання почесного громадянина міста Фастова. Сьогодні я хочу поговорити з вами про іншого громадянина нашого міста, винахідника, який зробив значний вклад у розвиток високих технологій людства. Технологій, якими користуємося і ми з вами.

 

Ян Кум, українець і фастівчанин, який розробив програму для миттєвих повідомлень WhatsApp. Він народився 1976 року в Києві, а ріс і вчився у Фастові до 1992 року, коли разом з мамою і бабусею емігрував до США. Фастівщину винахідник Ян Кум вважає своє батьківщиною. Важкі, “спартанські” умови зростання хлопець називає одними з передумов його подальшого успіху. Саме Фастів дав йому стимул хотіти і досягати більшого.

Цей хлопець не просто створив програму для обміну повідомленнями, він створив революційно нову програму і подарував світу можливість безкоштовно спілкуватися.

Те, що засновник WhatsApp - фастівчанин, знає навіть американська сторінка Вікіпедії. Гадаю, що настав час Фастову дізнатися про це.

 

Сьогодні, коли країна переживає важкі часи, для нас є дуже важливим формування позитивного іміджу країни в цілому і її міст зокрема. Ми маємо говорити про свої досягнення, про людей, які народилися на нашій землі і якими ми пишаємося. Ми маємо показати світові і самим собі, що українці, фастівчани - гідні і чесні люди, серед яких є великі винахідники, розробники, лікарі і спортсмени. Нам є ким пишатися.

Тому пропоную розглянути можливість надати Яну Куму високе звання Почесного громадянина міста Фастова, а також назвати іменем пана Яна Кума одну з вулиць Фастова, які досі не перейменовані з радянських часів.

Місто, в якому живе і працює Ян Кум, Маунтін-В'ю, зробити побратимом Фастова.

 

З повагою

Віталій Качановський, Почесний громадянин Фастова,

перший український боксер-володар Кубка світу

 

Біографічна довідка:

Ян Кум, американець українського походження, винахідник, мільярдер, розробник всесвітньовідомого месенджера WhatsApp.

Ян Борисович Кум народився 24 лютого 1976 року у родині домогосподарки та будівельника, жив і вчився у Фастові, навчався у школі №7. Разом з мамою емігрував до США у 1992 році. Працював у компанії Yahoo, виконавчим директором компанії Facebook. Розробник всесвітньовідомого месенджера WhatsApp.

Поділитися

Коментарів 0 до "До мера Фастова звернулися з пропозицією назвати іменем розробника WhatsApp одну з вулиць Фастова"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь