Активна осінь фастівських стрільців: чотири змагання за два місяці

Активна осінь фастівських стрільців: чотири змагання за два місяці

Жовтень та листопад були насиченими відповідальними змаганнями для фастівських спортсменів з кульової стрільби.

До Дня захисника України була організована першість м. Фастів, у якій взяли участь стрільці ДЮСШ «Локомотив» та ДЮСШ управління освіти. Учні старших вікових груп виконували вправу ГП-4 (40 залікових пострілів), молодших – ГП-2 (20 залікових пострілів).

Серед юнаків 2000-2001 р. н. найкращими були Іван Лисенко (ДЮСШ управління освіти), Олександр Забара та Владислав Хрещенюк (ДЮСШ «Локомотив»). Серед юнаків 2002-2003 р. н. у вправі ГП-4 переможцями стали Дмитро Лукашевич, Руслан Григоревський (ДЮСШ управління освіти) та Костянтин Муштук (ДЮСШ «Локомотив»). Серед юнаків 2004-2006 р. н. у вправі ГП-4 успішно виступили Михайло Ярошенко (ДЮСШ «Локомотив»), Костянтин Кожухар, Андрій Зотов (ДЮСШ управління освіти).

Серед дівчат старшої групи у вправі ГП-4 переможцями стали Марія Науменко, Дар’я Обремська та Влада Пилип’юк (усі - ДЮСШ «Локомотив»).

Серед молодших спортсменів відзначилися у вправі ГП-2 Іван Гамов (ДЮСШ управління освіти), Антон Свірський та Валерій Бондаренко (ДЮСШ «Локомотив»), серед дівчат - Софія Осіпчук, Анна Андрощук та Катерина Пахалок (усі - ДЮСШ «Локомотив»).

Ці змагання були підготовкою до Чемпіонату м. Київ і Чемпіонатів України у Вінниці та Львові.

У Києві наші юнаки у вправі ГП-6 (60 залікових пострілів) увійшли у фінал і посіли: Дмитро Лукашевич - 4 місце, Іван Лисенко - 5 місце, Владислав Хрещенюк - 8 місце. Іван Лисенко вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

У змаганнях у Вінниці взяли участь 19 команд з України та команди Вірменії і Молдови. Ми виступили лише у стрільбі з пневматичної гвинтівки у вправі ГП-6. У складній боротьбі команда наших юнаків у складі Олександра Забари, Дмитра Лукашевича та Івана Лисенка вибороли 10 місце. Фастівські дівчата Марія Науменко, Дар’я Обремська та Влада Пилип’юк посіли 13 місце.

На Чемпіонаті України у Львові успішно виступила вихованка ДЮСШ «Локомотив» Ліза Конончук, яка зараз навчається у Київському спортивному коледжі. Вона у вправі ГП-6 пройшла у фінал, посіла 4 місце і вперше виконала норматив майстра спорту України.

Хочеться подякувати керівництву ДЮСШ та відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради за можливість підготувати вихованців і взяти участь у цих змаганнях, а також батькам учнів Олександра Забари та Дмитра Лукашевича, які забезпечили транспортом до Вінниці.

На даний час наші стрільці готуються до змагань на честь Дня Збройних сил України.

Микола Цісар

Поділитися

Коментарів 0 до "Активна осінь фастівських стрільців: чотири змагання за два місяці"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь