Від Злуки до Соборності: кадлубичани провели круглий стіл

Від Злуки до Соборності: кадлубичани провели круглий стіл

Минулого тижня, у переддень відзначення вікопомної події – 100-річчя з дня підписання перед вступного акту Злуки УНР та ЗУНР, у комітеті самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця було проведено круглий стіл на тему «Від Злуки до Соборності».

 
З вітальним словом до присутніх звернулася голова КСОНу, депутат міської ради Людмила Скурська. Вона наголосила на важливості єднання українців навколо добрих справ та запропонувала усім долучитися до Всеукраїнської естафети єднання, яка стартуватиме 1 грудня з Фастова.
 
Коротку історичну довідку про події 100-річної давнини, про їх важливість для минулого і сучасності презентувала присутнім активний член комітету, історик Лідія Єрофеєва. Також учасники круглого столу мали нагоду переглянути короткометражний документальний фільм «Злука. День Соборності».
 
Під час заходу було презентовано виставку учениці 10 класу, випускниці Школи народної майстерності Фастова Дарини Коваль «Історія Фастівщини у малюнках» та «Відомі постаті української революції на Фастівщині».
 
Під час заходу презентував свою дослідницьку роботу «Жителі мікрорайону – учасники української революції» учень 10 класу НВК ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Денис Дросенко.
 
У заході взяли участь Почесний громадянин міста Анатолій Древецький, Почесний громадянин міста Тетяна Неліна, директор Фастівського краєзнавчого музею Тетяна Дакал, члени КСОНу та активні мешканці мікрорайону.
 
На завершення круглого столу Анатолію Древецькому було вручено подяку за сприяння роботи комітету самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиці та за розвиток молодого покоління у мікрорайоні.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Від Злуки до Соборності: кадлубичани провели круглий стіл"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь