Відбулось чергове засідання Громадської ради Фастова

Відбулось чергове засідання Громадської ради Фастова

27 листопада, відбулось чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради. Вела засідання голова громадської структури Людмила Скурська.

Першим, зважаючи на актуальність питання, представники громади міста заслухали інформацію про діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування в умовах уведення військового стану в країні. Також було заслухано та конструктивно обговорено доповідь першого заступника міського голови Олени Зикової щодо перспективного плану розвитку Фастова на 2019 – 2021 роки.
 
Як відомо, Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку, яка проходила у середині листопада, доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на зазначений термін. Задум полягає в тому, що кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на дорожніх картах міст і районів з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами їхнього розвитку. Глава держави також дав завдання, щоб кожен член громади отримав можливість володіти інформацією про те, що буде зроблено у 2019, 2020 та 2021 році і куди підуть зароблені кошти громад, а для цього потрібно обговорити плани із суспільством і громадами та прийняти їх на рівні громад. Обговоривши перспективний план розвитку міста та внісши до нього свої пропозиції, члени громадської ради доручили міському голові звернутись до Президента з проханням підтримати «Перспективний план розвитку Фастова на 2019 – 2021 роки».
 
Начальник управління економіки та міжнародного співробітництва Ганна Рябоконь ознайомила присутніх з результатами партиципаторного бюджетування у 2018 році. Учасники засідання інформацію прийняли до відома.
 
У «різному» члени ради поділились наболілими проблемами. 
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Відбулось чергове засідання Громадської ради Фастова"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь