Патріарх Філарет освятив у Фастові церкву Святої Великомучениці Варвари (ФОТО)

Колись, у 2008 році на цьому місці у фастівському мікрорайоні Журавлівка за адресою вул. Сонячна, 1 була збудована капличка і Патріарх Філарет приїздив її освячувати. І ось сьогодні, 17 листопада 2018 року, через 10 років, він вдруге приїхав на освячення, але вже повноцінного храму.

Храм на честь Святої Великомучениці Варвари зведений стараннями його настоятеля – священника Української Православної Церкви Київського патріархату Івана Марича завдяки пожертвам його численних жертводавців.

В урочистій Службі Божій на чолі з Патріархом Філаретом взяв участь  Митрополит Переяславський та Білоцерківський УПЦ КП Єпіфаній,  священники з Києва, Фастова та району, а також чимало фастівчан, мешканців мікрорайону Журавлівка і не тільки.

Під час служби присутні священники в своїх молитвах згадували Патріарха Константинопольського Варфоломія та молились за єдність всіх православних християн України, і це невипадково, адже зараз українське православ’я має хороший шанс об’єднатись та отримати довгоочікувану канонічну автокефалію.

Джерело: https://www.poglyad.tv

Поделиться

Комментариев 0 к "Патріарх Філарет освятив у Фастові церкву Святої Великомучениці Варвари (ФОТО)"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь