В Фастові проведено І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках»

В Фастові проведено І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках»

Образотворче мистецтво спрямоване на розвиток у дитини любові до прекрасного, збагачення її духовного світу, розвиток естетичного ставлення до навколишньої дійсності. Діти по-своєму сприймають навколишній світ і відображають його в своїх малюнках.

Завдання дорослих - створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії, допомозі школярам пізнати світ професій та здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього.

 
Фастівською міськрайонною  філією КОЦЗ  за підтримки міського управління освіти, районного відділу освіти, Фастівської школи народної майстерності, Фастівського РЕЕЦ, Фастівського ЦПРбуло проведено І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках».
 Мета заходу – виявлення, розвиток і підтримка обдарованої молоді, пропаганда важливості вибору професії.
 
Директор Фастівської міськрайонної філії КОЦЗ Вікторія Барабаш висловила слова подяки учням за активну участь у конкурсі, батькам та вчителям - за виховання та підтримку талановитих дітей та провела нагородження цінними подарунками учнів, роботи яких зайняли І,ІІ,ІІІ місця, а також в номінаціях за кращий творчий підхід, художню майстерність та художній реалізм.   
 
Слід відзначити, кожна з робіт неповторна, колоритна, з творчим підходом до бачення дитиною майбутньої професії. 
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 1 до "В Фастові проведено І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках»"

  1. Гость
    Гость 21.11.2018 0
    Моя красуня отримала приз за кращу роботу!!!

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь