Президентські вибори-2019: лідерами рейтингу названо Тимошенко, Зеленського та Порошенка

Президентські вибори-2019: лідерами рейтингу названо Тимошенко, Зеленського та Порошенка

Соцопитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг назвало лідерами президентського рейтингу Юлію Тимошенко, Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з даними опитування, за лідера Батьківщини Тимошенко готові проголосувати на президентських виборах 21% респондентів.

Серед лідерів симпатій шоумен Володимир Зеленський - 11%, чинний президент України Петро Порошенко - 10%, і глава партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко - 10%.

Лідер партії Опозиційна платформа - За життя Юрій Бойко має 9%, лідер Радикальної партії Олег Ляшко - 8%, рок-музикант, співак Святослав Вакарчук - 6%, народний депутат Євген Мураєв - 5%.  Рейтинг інших кандидатів – менш ніж 5%

Антирейтинг очолює президент Порошенко - більше половини українців не проголосують за нього за жодних обставин. Тимошенко в лідерах електоральних симпатій в усіх макрорегіонах країни, за винятком Донбасу, де вона поступається Бойку.

Опитування було проведено з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року, було опитано 10 тис. респондентів у віці від 18 років у всіх областях України, крім населення АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської обл. Статистична похибка склала не більше 1%.

Петро Порошенко був обраний главою держави на позачергових президентських виборах 25 травня 2014 року. Згідно з Конституцією, чергові вибори президента України мають відбутися останньої неділі березня 2019 року.

Джерело: http://ratinggroup.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Президентські вибори-2019: лідерами рейтингу названо Тимошенко, Зеленського та Порошенка "

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь