100-річчя підписання Акту злуки: у Фастові висадили Алею єднання (відеорепортаж)

Сторіччя підписання проекту Акту злуки двох Народних Республік – Української та Західноукраїнської –відзначили на Київщині у Фастові. Саме там відбулася знакова подія. Там і висадили символічну алею єднання з липи та бузку. Із залізничної станції "Фастів-1", де підписували майбутню доленосну угоду, повернулася Валерія Павленко.

Таку акцію тут влаштовують уже втретє.

"Наше місто готується до відзначення 100-ї річниці підписання договору. Продемонструвати всій Україні, що ми, громадяни, об'єднуємося якраз навколо добрих справ", – зазначив фастівський міський голова Михайло Нетяжук.

Алею висадили навколо історичного потяга, де і відбулося підписання доленосного Акту злуки. Всередині облаштували Музей на колесах. Насправді це муляж. Утім, до сторіччя підписання Універсалу тут планують встановити справжній паровоз.

"Ми будемо його розширювати. В нас є тут муляж паровозу, будемо стравити справжній паровоз. Будемо ставити ще платформу з гарматою. Десь за два тижні ми плануємо сюди поставити справжній паровоз", – пояснив директор регіональної філії "Південно-західна залізниця" Роман Веприцький.

За час існування акції по всій Україні висадили більш як 10 тисяч дерев. І хоча для країни це небагато, організатори переконані – у межах міста це чимало.

Джерело: 5 канал

Поделиться

Комментариев 0 к "100-річчя підписання Акту злуки: у Фастові висадили Алею єднання (відеорепортаж)"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь