Концепція нової української школи: на шляху отримання юними фастівчанами більш якісної освіти

Концепція нової української школи: на шляху отримання юними фастівчанами більш якісної освіти

Нова українська школа вимагає змінити підхід вчителів до навчання учнів, ді­тям має бути запропонована мо­дель, яка зробить з них не стіль­ки «знаючих», скільки думаю­чих і мислячих, як того вимага­ють сучасні реалії. Про те, що у Фастові до цього ставляться не формально, засвідчило і внесення до порядку денного апаратної наради звіту начальника управління освіти Н. Єриш, яка доповідала про те, як забезпечується ефективність функціонування КЗ ФМР «Центр інноваційних освітніх технологій».  

Відповідно, не випадково свій виступ Наталія Леонідовна розпочала з цитування заступника міністра освіти П. Хобзея: «Вчитель — це основна людина в «Новій українській школі» - серце змін. Якщо вчитель не зміниться, то й «Нової української школи» не буде». Саме, стисло окреслюючи, з метою сприяння росту педагогічної майстерності вчителя, як важливого показника якості навчальної роботи в закладах загальної середньої освіти, і було створено у місті новий заклад. Офіційно він почав діяти з 1 серпня цього року – з моменту реєстрації.
 
 З того часу відбулось кадрове оновлення центру. Хоча він і є правонаступником попередника - міського методичного центру  при управлінні освіти – діяльність його передбачає значно інші та ширші функціональні підходи до виконання основних завдань. Серед розроблених для цього працівниками закладу заходів одним з перших стало створення умов для забезпечення ефективної системи навчання та науково-методичної роботи з педагогічними працівниками. За словами начальника управління освіти, в цьому напрямку було розроблено сучасний дизайн приміщення центру, який, за задумом, формуватиме філософію освіти, навчального процесу та інноваційного середовища, враховуватиме потреби всіх користувачів, що повинне, своєю чергою, сприяти змінам стереотипів та підходів до викладання і навчання.
 
В ході реалізації цього творчого задуму протягом жовтня було відремонтоване та облаштоване приміщення комунального закладу, встановлено комп’ютерну та мультимедійну техніку, незабаром буде закуплено сучасні меблі. Все це проходить за рахунок коштів міського бюджету.
 
Завдяки цьому, освітяни очікують, педагоги матимуть змогу безпосередньо на базі центру вивчати новітні інформаційно-комунікативні технології, а також постійно вдосконалювати свій культурно-інтелектуальний рівень.
 
Погоджуючись з важливістю попередньо проведених заходів, міський голова М. Нетяжук наголосив на важливості активізації методичної роботи з використанням передового наукового досвіду, аби реформування, запровадження у Фастові концепції нової української школи призвело до більш позитивних результатів на шляху отримання юними фастівчанами більш якісної освіти. 
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Концепція нової української школи: на шляху отримання юними фастівчанами більш якісної освіти"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь