Київська обласна служба зайнятості знаходить роботу та проводить профнавчання для молодих і безробітних

Київська обласна служба зайнятості знаходить роботу та проводить профнавчання для молодих і безробітних

За сприянням державної служби зайнятості у січні-вересні 2018 року знайшли роботу 6,5 тис. молодих осіб. Профорієнтаційними послугами у цей період були охоплені 10,7 тис. безробітних з числа молоді.

“Допомогу по безробіттю протягом січня-вересня 2018 року отримували 9,8 тис. осіб з 12,1 тис. безробітньої молоді. Їх кількість становить 38% від загальної кількості безробітних”, – повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Серед безробітних у віці до 35 років, 88% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 25% раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі; 18% – у сфері державного управління й оборони та інші.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців та підвищення їх конкурентноспроможності, державною службою зайнятості протягом січня-вересня 2018 року здійснено професійне навчання на замовлення роботодавців 1,2 тис. безробітних осіб у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,9 тис. осіб з числа молоді (26% загальної кількості залучених безробітних).

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного вже становила 4,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (9%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (12%), менше ніж на відповідну дату минулого року.

Протягом січня-вересня 2018 року кількість випускників, які скористалися послугами державної служби зайнятості становила 441 особу (з них 402 особи із числа випускників вищих навчальних закладів та 39 осіб випускників професійно-технічних навчальних закладів).

Джерело: http://koda.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Київська обласна служба зайнятості знаходить роботу та проводить профнавчання для молодих і безробітних"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь