Білл Гейтс показав "унітаз майбутнього"

Білл Гейтс показав "унітаз майбутнього"

На технологічній виставці в Китаї засновник Microsoft Білл Гейтс показав "унітаз майбутнього", який може працювати без води і підключення до каналізації. Як повідомляє Медуза, свою доповідь на виставці Гейтс зробив, стоячи на сцені з банкою фекалій.

"Завдяки унітазам нового типу відходи просто не будуть потрапляти в каналізацію. Це, за прогнозом Гейтса, заощадить людству понад 233 мільярди доларів на охорону здоров'я (майже стільки щороку витрачають на лікування діареї, холери та інших подібних розладів чи інфекцій)", - йдеться в повідомленні.
 
Гейтс зазначив, що в екскрементах часто містяться шкідливі бактерії і яйця паразитів, які пізніше можуть потрапити в питну воду. За його словами, через них щороку помирають майже 500 тисяч дітей у віці до п'яти років.
 
Гейтс вважає, що показані на виставці новинки стали головним досягненням у сфері санітарії за останні 200 років.
 
"10 років тому я й уявити не міг, що буду стільки знати про какашки. І я вже точно ніяк не міг подумати, що Мелінді доведеться просити мене утриматися від розмов про туалети і фекальний послід за обіднім столом", - заявив він.
 
Гейтс пообіцяв, що поліпшені унітази коштуватимуть близько 500 доларів і можуть стати новим загальносвітовим стандартом. У першу чергу вони призначені для житлових будинків і шкіл.

Поділитися

Коментарів 0 до "Білл Гейтс показав "унітаз майбутнього""

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь