Стан ремонтних робіт в закладах охорони здоров'я в Фастові

Стан ремонтних робіт в закладах охорони здоров'я в Фастові

Цього року медичній галузі міста приділяється значна увага. І Фастів уже може пишатися позитивними результатами –  міський ЦПМСД першим уклав угоду із Національною службою здоров’я.

 
Разом з тим, в місті у закладах охорони здоров’я ведуться ремонтні роботи. Зокрема, триває капітальний ремонт амбулаторії по вулиці Івана Ступака, 11. Як повідомив на понеділковій апаратній нараді головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги Василь Курліковський, роботи ведуться інтенсивно, швидкими темпами, на скільки це дозволяє технологічний процес. Важливим є і той факт, що роботи проводяться згідно з графіком.
 
Станом на сьогодні вже завершено капітальний ремонт оперблоку з відділенням реанімації, що по вулиці Київська, 57. Усі роботи, що були передбачені проектно-кошторисною документацією, завершені.
 
Як наголосив Василь Васильович, уже готова проектно-кошторисна документація для реконструкції ІІ поверху головного лікувального корпусу, що по вулиці Київська, 57. Будівельники також мають «на руках» і експертний висновок.
 
Щодо капітального ремонту водопровідної та каналізаційної системи по вулиці Київська, 57: станом на сьогодні проводиться корегування проектно-кошторисної документації у зв’язку із виникненням додаткових робіт, необхідність проведення яких виникла під час капітального ремонту. Цього тижня експертний висновок на коригування має бути готовий, після цього роботи з капітального ремонту продовжаться.
 
Також Василь Курліковський повідомив, що до кінця цього місяця повинен завершитися капітальний ремонт по заміні ліфта в лікарні. На даний час триває виготовлення кабіни ліфта. 
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Стан ремонтних робіт в закладах охорони здоров'я в Фастові"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь