Фастів-благоустрій готується до зимової ожеледиці

Фастів-благоустрій готується до зимової ожеледиці

Осінь повноправно вступила в свої права, тому усі підприємства міста переходять на режим роботи в осіньо-зимовий період. Не виняток  і комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій», яке повністю готове до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Про це доповів на понеділковій апаратній нараді директор цього підприємства  В. Сидоренко.

На сьогоднішній день вже заготовлено понад 1140 тонн пісчано-соляної суміші для обробки фастівських вулиць під час ожеледиці. На лінійку готовності відремонтовано і поставлено 2 автогрейдери, 2 посипальні машини, 3 трактори та тракторець, призначений для очистки тротуарів і бордюрів. Також виготовлено 90 ящиків для розміщення посилальної суміші.
 
Крім цього, за потреби, буде можливість залучати й іншу орендовану техніку для прибирання вулиць під час сильних снігопадів, – розповів Валерій Васильович. З метою укладання договорів для цих потреб на підприємства і організації міста направлено договори.
 
Міський голова М. Нетяжук акцентував увагу на окремих питаннях, які ще потрібно тримати на контролі. Зокрема, він дав доручення головам комітетів самоорганізації населення підготувати списки приватних власників технічних засобів, які у випадку суттєвого погіршення погодних умов могли б долучитись до допомоги місту і, насамперед, сприяти очищенню не основних магістралей. З ними «Фастів-благоустрій» також би уклав договори на проведення таких робіт.
 
Іншим відповідним службам міськвиконкому дано доручення вже зараз, не очікуючи негоди, подбати про підготовку пунктів обігріву.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастів-благоустрій готується до зимової ожеледиці"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь