У Фастові реалізують проект модернізації котелень

У Фастові реалізують проект модернізації котелень

Впровадження альтернативних видів енергії для опалення є одним із пріоритетних напрямків реалізації проектів, визначених на 2018 рік міською владою. 

Серед таких, що вже втілено у життя і приносить очікувані результати - «Модернізація котелень шляхом встановлення обладнання на альтернативному виді палива». Цей проект став підсумком плідної співпраці м.Фастова з Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи (далі – РЕЦ). Виконано його відповідно до укладеної 31.07.2017 р. Грантової угоди про співробітництво між РЕЦ та. Фастовом, яка фінансувалася Міністерством клімату і довкілля Королівства Норвегії. Бюджет проекту складав – 65 075,1 євро (грантові кошти в розмірі 30 000 євро, співфінансування містом – 35 075,1 євро).

Новенький котел ARDENZ ТМЩ-250 встановлено в котельні № 7, що на вулиці Комарова, 6 (вона обслуговує Фастівську СЗОШ І-ІІІ № 4). Ще два нові котли більшої потужності ARDENZ ТМЩ-600 з’явилися у котельні № 20, яка обслуговує Фастівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги за адресою вул. Київська 57. Працюють вони на альтернативному виді паливі (дерев’яна щепа - пелети).
 
За кошти міського бюджету придбано стрічковий конвеєр для подачі щепи в кількості 2-х одиниць вартістю 98,3 тис. грн. КП «Фастівтепломережа» виконало роботи з автоматизації водогрійних котлів на суму 317,1 тис. грн., при цьому було зекономлено коштів на суму 66,9 тис. грн. Також комунальним підприємством для забезпечення котелень щепою з ТОВ «УКР ФОРЕСТ ІНДАСТРІ» (м. Бориспіль) укладено договір на поставку щепи у кількості 800 тонн, яких вистачить на весь опалювальний сезон.
 
Завдяки реалізації проекту очікується зменшення обсягів використання природного газу в кількості 206,0 тис. м3/рік, що дозволить заощадити кошти з міського бюджету на оплату енергоносію (близько 1 745,0 тис. грн./рік). Використання дерев’яної щепи здешевить собівартість виробленої теплової енергії на 1,7 рази та знизить викиди шкідливих речовин в атмосферу (викиди СО2 скоротяться на 33,3 т/рік).
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "У Фастові реалізують проект модернізації котелень"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь