Завод з переробки поліетилену «Полігрін» відсвяткував 4-й День народження

Завод з переробки поліетилену «Полігрін» відсвяткував 4-й День народження

5 жовтня, прохолодного, але сонячного ранку, співробітники «Полігріна» зібралися на площі перед головною будівлею, щоб відсвяткувати 4-ту річницю від дня заснування заводу.

Спочатку згадали, як все починалося у 2014 році, коли корпорація «Біосфера» придбала будівлю заводу «Факел» на вулиці Поліграфічна, 6. Компанія відремонтувала приміщення і дорогу біля неї, встановила сучасне європейське обладнання та запустила виробництво вторинних гранул.

Зараз «Полігрін» - найбільший завод в Україні з переробки використаного поліетилену. Щомісяця тут переробляють 700-800 тонн відходів. Із вживаного поліетилену виготовляють гранули, які потім відправляють до інших підприємств для виробництва різноманітних товарів народного споживання. Вони використовуються у будівництві, медицині, виготовленні тари та промислової упаковки. Велика частина вторинної гранули використовується корпорацією «Біосфера» для виготовлення пакетів для сміття торгових марок «Фрекен БОК» та «PROservice». У продуктовому портфелі корпорації є пакети, частка вторсировини в яких становить 60-100%.

Завод використовує передові європейські розробки в області переробки полімерів, ретельно підходить до вибору постачальників устаткування. На підприємстві встановлено обладнання, виготовлене в Італії та Австрії, частина якого була індивідуально спроектована для заводу «Полігрін» з урахуванням показників води і газу, що існують в Україні, та характеристик сировини.

На «Полігріні» здійснюється постійний моніторинг за якістю продукції на всіх етапах виробництва. Для цього на заводі створені спеціальні відділи триступеневого контролю, які перевіряють якість вхідної сировини і оцінюють та тестують готову продукцію.

Однією із основних цілей підприємство зазначає турботу про довкілля. Вона досягається не тільки переробкою відходів, а й забезпеченням екологічно нешкідливого виробництва. Діяльність заводу не призводить до викидів забруднюючих речовин в повітря, ґрунт і воду, технічні відходи виробництва регулярно вивозяться і є нижчими від встановленої норми. На підприємстві проводиться зовнішній екологічний аудит.

Потрібно зазначити, що «Полігрін» входить у список найбільших платників податків регіону і надає фастівчанам робочі місця з офіційним працевлаштуванням. На підприємстві працює трохи більше 100 чоловік з Фастова та прилеглих сіл, і найближчим часом, у зв’язку з розширенням виробництва, з’являться нові робочі місця. На заводі створені всі необхідні умови для безпечної праці: працівників забезпечують спецодягом, засобами індивідуального захисту шкіри. Працюють душові з гарячою водою, є спеціально обладнане місце для прийому їжі, здійснюється розвозка персоналу.

У цей святковий день на завод приїхало керівництво корпорації, люди, які її створили. Вони привітали співробітників заводу «Полігрін» зі святом, побажали їм успіхів та благополуччя і надихнули своїми щирими теплими словами на нові звершення. Під час промов керівники корпорації неодноразово наголошували на тому, що основна цінність компанії – це дружний професіональний колектив.

Засновник і президент корпорації «Біосфера» Андрій Здесенко, вітаючи співробітників, наголосив: «Це були 4 роки кропіткої праці в новому для нас виробництві, великі інвестиції, вдосконалення технологій і підбір кращих з кращих в команду. Рециклінговий бізнес – дуже складний сам по собі, і ці 4 роки вимагали від нас максимум професіоналізму, залученості і уваги. Завдяки цьому наше підприємство – лідер галузі. Завдяки цьому ми зробили величезний внесок в розвиток нашої країни. Щомісяця «Полігрін» переробляє 700-800 тонн поліетиленових відходів, які могли б гнити десь в землі і забруднювати природу, перетворюючи їх в сировину для нової корисної продукції. Це справді досягнення, це соціальна місія нашого бізнесу. Радію, що за 4 роки корпорація «Біосфера» почала асоціюватися не тільки з Фрекен БОК, Smile та іншими брендами, але і з новою, сучасною культурою роботи з вторинними ресурсами. Я вітаю всю команду заводу і щиро вдячний кожному за любов до своєї справи і якісну щоденну роботу». Також Андрій Здесенко зазначив, що на цих результатах підприємство не зупиниться, і планує й далі розвиватися. «Ми тільки на початку шляху», - сказав він.

З привітальним словом виступив директор підприємства «Полігрін» Ярослав Бочелюк, який звернувся до співробітників: «У день народження нашого підприємства хочу сказати вам величезне спасибі. Я вдячний вам за розуміння, за старанність, за уміння працювати часом в екстремальних умовах. Ви не боїтеся викликів і готові завжди допомогти одне одному. Тільки з таким колективом наша компанія приречена на успіх, у ній працюють справжні професіонали і просто хороші порядні люди». Він побажав всім успіхів, кар’єрного росту та отримувати від своєї роботи моральне і матеріальне задоволення. І нагадав, що сила підприємства - у його колективі, у єднанні і взаєморозумінні. Тільки разом, спільними зусиллями можна подолати будь-які перешкоди і досягнути великих успіхів.

День народження підприємства – це час не тільки для привітань, а й для відзначення результатів спільної роботи, досягнень та успіхів. Тож під час урочистої частини свята відбулося нагородження найкращих працівників. У компанії існує гарна традиція: співробітників, що працюють на підприємстві 1 рік, нагороджують срібними значками, за 5 років – золотими. А найбільш працелюбних і продуктивних працівників виробництва, які у 2018 році показали найкращі показники, нагородили дипломами та преміями.

У цьому році вирішили започаткувати ще одну мотиваційну нагороду для інженерно-технічних працівників – символічний кубок «Золота гранула». Нагорода буде переходити щомісяця до найрезультативнішого співробітника.

І, звісно, найприємніші та найбажаніші атрибути будь-якого дня народження – це подарунки і солодощі! Викликало радість колективу оголошення, зроблене Андрієм Здесенком, що співробітники разом з дітьми за рахунок підприємства поїдуть у захопливу сімейну екскурсію. А інженерно-технічному персоналу для маленьких, але приємних перерв подарували каво-машину.

 

Олена Ракова

Поділитися

Коментарів 0 до "Завод з переробки поліетилену «Полігрін» відсвяткував 4-й День народження"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь