Винагорода за гарні досягнення Дорогинського учнівського лісництва

Вихованці Дорогинського учнівського лісництва виборовши першість в обласному зльоті учнівських лісництв, достойно представили Київську область і на XII Всеукраїнському зльоті - ІІІ загальнокомандне місце та ІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, яке для команди виборола Максименко Емілія.

Нещодавно, привітати призерів та ближче познайомитися з діяльністю юних лісівників, у Дорогинську школу, на базі якої функціонує учнівське лісництво, завітали: провідний спеціаліст відділу технічної політики та охорони праці Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Людмила Шрамкова, директор Фастівського лісгоспу Олег Чемерський, директор Фастівського районного еколого-етнографічного центру Світлана Остапчук та представники ЗМІ.

На урочистій лінійці, де зібралися учні та педагогічний колектив, учасникам зльоту Максименко Емілії, Міщені Даніїлу, Баранівській Катерині та їх керівнику Стукал Ніні Іванівні гості висловили щиру вдячність, привітали із гарними досягненнями та вручили грамоти, подяки, грошові винагороди і подарунки.

Після лінійки юннати провели екскурсію до свого навчального кабінету, який знаходиться у Дорогинському лісництві (лісничий Олександр Стукал) та шкілки декоративних рослин, а також поспілкувалися із представниками преси.

Джерело: https://fastivlis.net

Поделиться

Комментариев 0 к "Винагорода за гарні досягнення Дорогинського учнівського лісництва"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь