У Фастові керівник місцевої "Свободи" збурив соцмережі антисемітською картинкою

Голова фастівського відділення всеукраїнського об’єднання "Свобода" Юрій Горбинко розмістив на своїй сторінці у соцмережі Представників українського єврейського комітету обурив антисемітський допис "свободівця" Представників українського єврейського комітету обурив антисемітський допис "свободівця" антисемітський допис. Після розголосу пост зі сторінки політика зник, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пост викликав обурення представників українського єврейського комітету. Його директор Едуард Долинський виклав світлини на своїй сторінці у соцмережі, де висловив свою стурбованість дописом "свободівця". "Проблема не в тому, що в Україні є антисемітизм, що є такі люди, як Горбинко та інші, які поширюють мову ворожнечі і ненависті. Проблема в тому, що нема реакції ні громадянського суспільства, ні правоохоронних органів", - пояснив він.

За словами Долинського, антисемітські закиди з вуст Горбинка та деяких його однопартійців лунають не вперше. Він звертався у правоохоронні органи, але ті не бачать нічого протизаконного у висловлюваннях "свободівця". В партії "Свобода" просять не плутати приватні дописи своїх партійців з офіційною позицією об’єднання.

Джерело: ТСН

Поделиться

Комментариев 0 к "У Фастові керівник місцевої "Свободи" збурив соцмережі антисемітською картинкою "

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь