В Фастові відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів 5-6 та 7-8 класів

В Фастові відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів 5-6 та 7-8 класів

Понад 330 учасників зібрали на СК «Машинобудівник» м. Фастова міські змагання з легкої атлетики серед учнів 5-6 та 7-8 класів «Діти олімпійська Надія». Вони започатковані Фастівською ДЮСШ управління освіти у 2011 році і стали вже традиційними. П’ятий рік таким чином фастівчани вшановують світлу пам’ять поважної людини, талановитого педагога і наставника, одного з найкращих тренерів України, старшого тренера – викладача відділення легкої атлетики Фастівської ДЮСШ управління освіти Артемовича Леоніда Вікентійовича.

На урочистому відкритті до учасників зі словами привітання та побажаннями успіхів у спорті звернулася дружина Леоніда Вікентійовича - Галина Олександрівна. Пам’ять відомого тренера була вшанована хвилиною мовчання.
 
Після чого на честь відкриття Всесвітніх юнацьких олімпійських ігор в Аргентині було піднято прапор Міжнародного Олімпійського комітету. В цих іграх ( у змаганнях з баскетболу 3х3) бере участь фастівчанка, вихованка тренера ДЮСШ УО Пастушенко А.І. - Юлія Гетевич.
 
Відповідно до Положення змагання "Діти олімпійська Надія" проводились на особисту першість у двох вікових групах 5-6 та 7-8 класи. І пройшли вони, як і очікувалось, у цікавій спортивній боротьбі.
 
Завершилась першість також урочисто - церемонією вшанування переможців і призерів змагань. Нагородження проводили Майстер спорту Міжнародного класу Коробенко А.І., дружина Леоніда Вікентійовича - Галина Олександрівна та донька Ольга. Усіх призерів було відзначено грамотами та медалями відділу з питань фізичної культури та спорту, а переможці на додачу призами родини Артемовичів.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "В Фастові відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів 5-6 та 7-8 класів"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь