На Фастівщині провели рейди по неблагополучним сім’ям

На Фастівщині провели рейди по неблагополучним сім’ям

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей, які опинилися в складних життєвих  обставинах, 01 жовтня 2018 року за участю начальника служби у справах дітей та сім’ї  Фастівської райдержадміністрації Оксани Степенко, директора Фастівського центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей  Світлани Давидової та соціального працівника Мотовилівської сільської ради Тетяни Хайнацької проведено рейд «Сім’я» в с.Мотовилівка.

Вивчались умови проживання сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах. 

В ході рейду було попереджено про стан пожежної безпеки та надано рекомендації щодо утримання дітей.

Раніше, 28 вересня, службою у справах дітей та сім’ї Фастівської райдержадміністрації спільно з Фастівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, до сіл Веприк, Ставки та Скригалівка.

Обстежено матеріально-побутові умови сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, за результатами обстежень складено акти. 

За результатами виїзду ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності за виховання та утримання дитини, попереджено про відповідальність за подальше невиконання батьківських обов'язків, надано ряд практичних рекомендацій.

Джерело: http://fastiv-region.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "На Фастівщині провели рейди по неблагополучним сім’ям"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь