Професіографічна екскурсія до ВП моторвагонне депо Фастів-1

Професіографічна екскурсія до ВП моторвагонне депо Фастів-1

Фастів - місто залізничників. Так називають наше місто вже не одне десятиріччя, адже в ньому успішно працюють підрозділи залізничного транспорту. Одне з найбільших – ВП моторвагонне депо Фастів-1, куди 20 вересня  2018 року Фастівським міськрайонним центром зайнятості, організовано та проведено професіографічну екскурсію для учнів 9 класу Фастівської ЗОШ №1.

Начальник відділу кадрів Жанна Дубовик зустріла школярів і після детального інструктажу з охорони праці провела в музей трудової слави Моторвагонного депо, ознайомила з історією підприємствами та змінами, що відбулися в процесі розвитку, надала перелік навчальних закладів, що готують спеціалістів для залізничних підприємств.
 
Інженер-технолог Ігор Нудненко провів екскурсію в цех автогальмівного обладнання, електроапаратний цех, ремонтний цех та ін.
 
Машиніст-інструктор з навчання локомотивних бригад Валентин Капшук  в кабінеті проведення технічного навчання надав учням детальну інформацію про вимоги до професій особливості та характер роботи, перспективи кар’єрного зростання та соціальне забезпечення, умови праці на різних посадах.
 
На всі питання, що цікавили присутніх, отримали школярі вичерпні та повні відповіді.
 
За інформацією
Фастівського міськрайонного центру зайнятості

Поділитися

Коментарів 0 до "Професіографічна екскурсія до ВП моторвагонне депо Фастів-1"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь