"Арсенал-Мала Снітинка" здобув важливу перемогу в Першості Київщини

Дуже важливу з огляду на турнірні перспективи перемогу здобули каноніри. Вони мали забивати ще до перерви, але м’яч у ворота «Вертикалі» вперто не йшов. І все-таки ближче до фіналу природжений бомбардир Богданов буквально проштовхнув шкіряного в сітку.

А «Здвиж» уже вдруге в сезоні взяв гору над «Юніором». Обидва голи в активі Потильчака, якому допомогли зручними передачами граючий очільник сільського клубу Черналівський та юний Горбань, який перше коло провів якраз у макарівській команді. «Здвиж» основне завдання на сезон — обіграти головну команду краю — виконав, але й сам до квартету найсильніших не потрапив і честолюбному «Юніору» бар’єр на шляху поставив серйозний…

«Гончарі» недооцінили «Систему» — і поплатилися. Героєм яскравої зустрічі став насправді віртуозний нападник Кущов. Основний бомбардир гостей оформив стрілецький покер і всі м’ячі забив до перерви. Два перші — з гри, уміло вибираючи позицію і випереджаючи опікунів, ще два — з одинадцятиметрових, які Михайло заробив самотужки. Більше того, саме прорив Кущова під завісу тайму обернувся ще й вилученням основного стража воріт богуславців. По перерві «Система» збільшила перевагу, оскільки «Гончарі» так і не змогли прийти до тями.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ГРУПА «А». 16 ТУР. 2 вересня, неділя

ЗДВИЖ (Маковище) — ЮНІОР (Макарів) — 2:1 (Потильчак, 13, 42 — Коваль, 6).

ДИНАМО (Фастів) — СТАРА БОЯРКА (Боярка) — 3:0 (технічний результат).

АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастів-Фастівський район) — ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 1:0 (Богданов, 70).

ГОНЧАРІ (Богуслав) — ВК СИСТЕМА (Васильків) — 2:7 (Сушко, 57, Мельник, 89 — Кущов, 17, 19, 21, пн, 45+1, пн, Верголяс, 52, Ковальчук, 77, Гордина, 85). Вилучення: А.Бойко (Гончарі, 45).

Снайпери: Михайло Кущов (ВК Система) — 15 мячів, Олександр Бойко (Вертикаль-Обухів) — 12, Олександр Бугаєнко (Колос), В’ячеслав Єфіменко (Стара Боярка), Олександр Красовський (Гончарі) — по 8.

Штрафники: Антон Бойко (Гончарі), Сергій Корецький (Динамо).

Наступні матчі. 9 вересня, неділя: Стара Боярка — ВК Система — 0:3 (технічний результат), Юніор — Динамо, Вертикаль-Обухів — Гончарі, Колос — Арсенал-Мала Снітинка.