Фастівська місцева прокуратура отримала нового прокурора

Фастівська місцева прокуратура отримала нового прокурора

Окрім призначення нового прокурора Київської області, кадрові зміни в структурі відбулися і на рівні районів – Фастівська місцева прокуратура отримала нового прокурора.

Про це повідомяє "Моя Київщина" з посиланням на Генеральну прокуратуру України.

Новим керівником Фастівської місцевої прокуратури став Немирівський Олег Юрійович. До цього працював начальником відділу прокуратури Волинської області. На посаду керівника Фастівської прокуратури перейшов з Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, до цього очолював слідчий відділ прокуратури Волинської області – цей досвід теж має допомогти йому якісно працювати й досягати реальних результатів прокурорської діяльності у сучасних умовах.

Олег Немирівський народився 25 жовтня 1986 року в місті Бар на Вінничині. Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. В органах прокуратури працює з 2009 року. Обіймав різні посади, в тому числі керівні, в органах прокуратури Львівської та Волинської областей.

Нагадаємо, що новий прокурор Київської області Максим Киричук раніше очолював прокуратуру Волиньскої області. На рівнозначну посаду на Київщині його призначили після переведення Дмитра Чібісова в Полтавську область.

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівська місцева прокуратура отримала нового прокурора"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь