Фастівчани нарікають на стан дороги по вулиці Житомирській

Фастівчани нарікають на стан дороги по вулиці Житомирській

16 серпня міський голова М. Нетяжук зустрівся з жителями мікрорайону Кадлубиці і вислухав їхні питання та проблеми. Цього дня в переважній більшості розмови точились довкола вулиці Житомирської. Практично кожен з тих, хто побував на прийомі, так чи інакше зачіпав її стан.

Спільним було звернення двох громадян, які просили здійснити благоустрій частини дороги, яка йде від вулиці Житомирської до газової заправки. Та й ще, за словами цих жителів мікрорайону, несумлінні підприємці самовільно захопили проїжджу частину, при цьому благоустроєм території не займаються. Також заявники поскаржились на власників автотранспорту, які постійно нехтуючи  правилами дорожнього руху, не призупиняються на пішохідних переходах, що створені біля зупинок громадського транспорту.
 
Інша відвідувачка розповіла про мешканців вулиці Житомирської, які запустили присадибні ділянки, не обробляють городи, які заростають бур’янами, що розсіваються по сусіднім садибам. Ще є на цій вулиці недобросовісні мешканці, які косять траву, зрізують гілля і виносять їх за межі подвір’я, прямо на вулицю. Про що повідав інший громадянин.  Цими питанням за дорученням міського голови теж займуться інспектори з благоустрою.
 
Піднімалось питання низької напруги у мережі електропостачання згаданої вулиці, обмеження руху великовантажного транспорту, який призводить до руйнації будівель, проведення ямкового ремонту деяких її ділянок, містилось прохання подбати за безпеку велосипедистів, для чого потрібно буде почистити пісок вздовж дороги тощо.
 
Декілька жителів мікрорайону висловили прохання вжити заходів до безпритульних тварин, що прижились на вулиці Гв. Мінометників та прямо у приміщенні залізничного вокзалу ст. Фастів.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – були вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті відповідними фахівцями, на підставі поданих заяв. 

Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівчани нарікають на стан дороги по вулиці Житомирській"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь