До 1 грудня повинна завершитися реконструкція площі Соборна

До 1 грудня повинна завершитися реконструкція площі Соборна

Два тижні тому розпочалася довгоочікувана реконструкція площі Соборної. Кошти для реалізації масштабного проекту були виділені з обласного бюджету. Відразу після цього відбулися тендерні процедури, переможцем яких стало підприємство ТОВ «Атлантікс 1», зареєстроване у місті Біла Церква. Договір з підрядником укладений на суму 11 478 788,40 грн.

Відповідно до проекту, на площі з’явиться пам’ятник у вигляді родини лелек на постаменті, поряд з яким буде сухий фонтан, а з іншої сторони – барельєф із зображенням Герба України та флагштоки. Кошти на пам’ятники виділені окремо з міського бюджету.

За словами міського голови Михайла Нетяжука, роботи будуть тривати з максимальною швидкістю, адже реконструкція повинна закінчитися до 1 грудня 2018 року, тобто до дня святкування 100-річчя Соборності України. При цьому ніхто не знижує вимог до якості робіт. Михайло Володимирович зазначив, що договір прописувався таким чином, щоб максимально захистити інтереси міста, тому в угоді передбачені штрафні санкції за неналежне виконання умов договору.

Також очільник міста додав, що плитка, якою була вкрита площа Соборна, знімалася з обережністю, щоб уникнути пошкоджень, хоча на це знадобилося більше часу. Тепер вона перерахована та облікована і буде в подальшому використовуватися для потреб міста.

Щодо побоювань мешканців міста з приводу можливих поховань під площею німецьких солдатів, Михайло Володимирович нагадав, що в 2015 році представники німецької пошукової організації, яка займається перенесенням залишків німецьких солдат, приїжджали до Фастова і робили шурфування площі Соборної та скверу біля неї. «У результаті вони не знайшли поховань, і відповідно це дало нам всі підстави розробляти проект» - зазначив мер.

Олена Ракова

Поділитися

Коментарів 0 до "До 1 грудня повинна завершитися реконструкція площі Соборна"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь