Цього тижня у Фастові відбулося вже 3 засідання комісії з ТЕБ та НС

Цього тижня у Фастові відбулося вже 3 засідання комісії з ТЕБ та НС

Складні погодні умови та наслідки природніх явищ – усе це викликало необхідність членам постійної комісії з ТЕБ та НС ось уже три дні поспіль збиратися задля координації дій.

 
23, 24 та 25 липня відбулися засідання комісій з техно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, головував на яких міський голова Михайло Нетяжук. Якщо в понеділок її члени збиралися планово, то уже у вівторок та середу – екстрено, для вирішення нагальних питань, які, зокрема, стосувалися підтоплення.
 
Говорили про врегулювання кризових ситуацій пов’язаних із значним погіршення погодних умов, дощовими паводками та підтопленнями житлових будинків на території мікрорайонів міста та координували роботу рятувальників із комунальними підприємствами міста. Адже у таких непередбачуваних ситуаціях усі структури, що стосуються життєзабезпечення міста повинні працювати в одній команді і як єдиний механізм.
 
Під час планового засідання комісії, яке відбулося у понеділок, мова йшла про недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації та забезпечення водопостачання якісною питною водою населення та об'єктів критичної інфраструктури міста, розглядалося звернення мешканців щодо знесення самовільно встановлених гаражів на мережах «Фастівводоканал» по вул. І. Мазепи, 16, обговорювалося питання перевірки стану готовності захисних споруд ЦЗ на території міста та розглядалася низка інших питань.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Цього тижня у Фастові відбулося вже 3 засідання комісії з ТЕБ та НС"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь